czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Wiadomości

  • 19 maja 2020
  • wyświetleń: 545

Pocztówka z Czechowic-Dziedzic, którą przesyła @mrsepo

Dzień dobry Czechowice-Dziedzice! Co powiecie na taki wschód słońca? To kolejne zdjęcie wykonane przez naszego czytelnika W ramach naszej akcji #PocztowkazCzechowic Fot. @mrsepo

PocztowkazCzechowic,Czechowice,CzechowiceDziedzice,PocztowkazCzechowic,WschódSłońca,fotodnia,ins
fot. @mrsepo
Pocztówka z Czechowic-Dziedzic - nowa zabawa na czecho.plPodczas tego trudnego dla wszystkich okresu zapraszamy Was do wysyłania pocztówek z Czechowic-Dziedzic. Na czym polega zabawa?

Z Waszego archiwum wrzucacie na Instagrama fotkę z Czechowic-Dziedzic i oznaczacie ją jako #PocztowkazCzechowic. Ci, którzy nie mają konta na Instagramie, mogą wysłać zdjęcie poprzez formularz #Pocztówka. Najciekawsze zdjęcia będziemy na bieżąco publikować na łamach portalu pless.pl oraz na naszym instagramowym koncie.

Przesyłajcie zdjęcia miejsc, za którymi tęsknicie, w których zazwyczaj bywacie oraz takich, które chcecie polecić innym. Dodajcie ciekawy opis i - jeśli chcecie - pozdrowienia. Oznaczcie fotkę #PocztowkazCzechowic i wyślijcie ją w świat! My będziemy wybierać najciekawsze i publikować na portalu łącznie z Waszymi opisami i pozdrowieniami!

Portal czecho.pl to jednak nie tylko Czechowice-Dziedzice, ale i sołectwa. Bawimy się więc także w Bronowie, Ligocie i Zabrzegu. Tutaj proponujemy analogiczne hasztagi:

  • #PocztówkazBronowa
  • #PocztówkazLigoty
  • #PocztówkazZabrzega


Trzymajcie się w tych trudnych czasach i przesyłajcie Wasze pocztówki!REKLAMA

Moduł komentarzy chwilowo niedostępny. Pracujemy nad jego przywróceniem. Przepraszamy za niedogodności.