czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 19 maja 2020
  • 21 maja 2020
  • wyświetleń: 11185

Od czwartku, 21 maja objazdy do Ligoty i Zabrzega

Uwaga kierowcy! W związku z remontem linii kolejowej Czechowice-Dziedzice - Zabrzeg dla ruchu kołowego będą zamknięte przejazdy pod wiaduktami w ciągu tej linii kolejowej. Utrudnienia potrwają od 21 maja do końca czerwca 2021 roku.

zabrzeg, ligota, objazd
Od czwartku, 21 maja objazdy do Ligoty i Zabrzega · fot. Budimex


Tymczasowa organizacja ruchu będzie polegała na zamknięciu ruchu pojazdów pod obiektami znajdującymi się pod linią kolejową nr 93 Czechowice-Dziedzice-Zabrzeg. Zamknięty zostanie przejazd pod obiektami mostowymi na ul. Miarki, ul. Wierzbowa, ul. Ochodza, ul. Korfantego. Przejazd pomiędzy Zabrzegiem i Ligotą będzie możliwy poprzez ul. Objazdową.

Planowany okres obowiązywania organizacji ruchu 21 maja 2020 - 30 czerwca 2021.

Wbrew wcześniejszym zapowiedziom od 21 maja nie będzie zamknięty przejazd pod wiaduktem na ulicy Sikorskiego - obiekt ten zostanie zamknięty dla ruchu samochodowego w najbliższym czasie. Zmiany wprowadzono w życie po spotkaniu wykonawcy robót, firmy Budimex, a Urzędem Miejskim w Czechowicach-Dziedzicach.

mp / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.