czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Wiadomości

  • 20 maja 2020
  • wyświetleń: 2071

Złota Podkowa: Przyjęcia weselne, komunijne i inne - 2020/2021

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Złota Podkowa" podaj

Artykuł sponsorowany:

Szukasz sali weselnej w 2020 i 2021 roku w wyjątkowo atrakcyjnej cenie? A może szukasz domu przyjęć lub sali na organizację pierwszej komunii świętej Twojej pociechy w okolicach Goczałkowic-Zdroju, Czechowic-Dziedzic lub Pszczyny? Dobrze trafiłeś. Dom Przyjęć Złota Podkowa zaprasza skorzystania zeswoich usług.

Przyjęcia weselne w Złotej PodkowieZłota Podkowa: Przyjęcia weselne


Dom Przyjęć Złota Podkowa to miejsce, które zapewni wyjątkowe tło dla wzruszających, rodzinnych chwil. Wyśmienite menu, profesjonalna obsługa, elegancki wystrój, parkiet do tańca i nadzwyczajna atmosfera to gwarancja udanego przyjęcia. Kolejnym atutem Złotej Podkowy jest wyjątkowy i niepowtarzalny ogród z bezpośrednim zejściem przy lokalu, tylko dla naszych gości!

Tylko teraz rezerwując jeden z ostatnich wolnych terminów na przyjęcie weselne w 2020 roku otrzymacie Państwo dekorację sali GRATIS.

Przyjęcia komunijne w Złotej PodkowieZłota Podkowa: Przyjęcia komunijne


Gdzie zrobić komunię w Goczałkowicach-Zdroju i okolicach? Szukasz domu przyjęć lub sali na organizację pierwszej komunii świętej Twojej pociechy w okolicach Goczałkowic-Zdroju, Czechowic-Dziedzic lub Pszczyny? Sala bankietowa w Złotej Podkowie to przestronna i elegancko urządzona przestrzeń, w której zorganizujemy dla Ciebie i Twojego dziecka niezapomniane przyjęcie komunijne. Dwupoziomowa sala na komunię w naszym domu przyjęć pozwala na organizację kilku uroczystości jednocześnie, przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej jakości obsługi.

Obawiasz się, że organizacja kilku przyjęć na jednej sali przełoży się na zmniejszenie sprawności obsługi i zakłóci odświętność rodzinnego spotkania? Niepotrzebnie. W Złotej Podkowie każde przyjęcie obsługiwane jest przez wielu kucharzy i kelnerów, zawsze odpowiadających liczbie gości, zaś estetyczne przepierzenia, którymi oddzielamy od siebie poszczególne części sali bankietowej, pozwalają na stworzenie kameralnej atmosfery uroczystości.

Idealnie dobrane menu na komunię w restauracji

Komponując menu na komunię zawsze kierujemy się upodobaniami gości oraz rodzinnymi tradycjami, które pragniecie uszanować podczas przyjęcia. Kilka wariantów menu komunijnego, które proponujemy to zróżnicowane propozycje, które zostały przemyślane tak, by łączyć dania tradycyjne z nowoczesnymi i trafiając zarówno w gust seniorów jak i najmłodszych przedstawicieli rodziny. Decydując się na organizację przyjęcia w Złotej Podkowie zyskujecie pewność, że przyjęcie przebiegnie zgodnie z oczekiwaniami gości a podane przez nas posiłki będą prawdziwą ucztą dla podniebienia.

Taki ogród tylko dla gości Domu Przyjęć Złota Podkowa!

Do dyspozycji gości lokalu została wydzielona część starego ogrodu Kapias. Wejście znajduje się bezpośrednio przy lokalu! Przestrzeń oraz atrakcje wokół lokalu zostały tak zaprojektowane, aby zapewniały niezapomniane wrażenia. W ogrodzie znajdują się ławeczki relaksacyjne w leśnym pokoju, studnia życzeń, leżaki przy suchej rzece, kącik zabaw dla dzieci oraz wiele innych, klimatycznych zakątków.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usługRezerwacje: tel. 512-112-616 - Krystian BlokeszDom Przyjęć "Złota Podkowa"

43-230 Pszczyna
ul. Świętej Anny 4 Goczałkowice - Zdrój

kom. 512 112 616