czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 21 maja 2020
  • wyświetleń: 3245

BeeRTe - kolejny raper z Czechowic w akcji #hot16challenge

Hot16challenge to wyzwanie polegające na nagraniu 16 wersów i nominowaniu osób, które mają stworzyć swój kawałek w 72 godziny. Wszystko po to, by pomóc medykom w walce z koronawirusem. Po Sebastianie "Białym" Białku przyszedł czas na kolejnego rapera z Czechowic-Dziedzic. Posłuchajcie, co BeeRTe zapodaje w ramach akcji!Czechowice-Dziedzice to miasto, gdzie BeeRTe dorastał. Muzyk jest członkiem projektu 3/4 Underground Studio z Bielska-Białej. Współpracuje z DJ Mihalikiem. Obecnie pracuje nad materiałem wraz z innymi reprezentantami 3/4 UDGS. Jego przygoda z muzyką, którą zaraził się od starszego brata, zaczęła się w podstawówce, kiedy brał udział w występach aktorskich i wokalnych na konkursach, festynach i przeglądach.

Loading...


Druga edycja legendarnej rapowanej akcji to nie tylko nagrywanie muzyki, ale również pomoc w walce z koronawirusem. Wraz z #hot16challenge2 ruszyła zbiórka - "Beef z koronawirusem #hot16challenge" w serwisie Siepomaga.pl na rzecz medyków walczących z epidemią. Słuchacze dobrowolnie mogą wesprzeć zbiórkę.Całą akcję można śledzić na stronie hot16challenge.network

ar / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.