czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 22 maja 2020
  • 28 maja 2020
  • wyświetleń: 1507

ARiMR: Szkolenie online na temat modernizacji gospodarstw

Za nami:

Śląski Oddział Regionalny Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa zaprasza na spotkanie informacyjno-promocyjne dotyczące poddziałania 4.1.3 Modernizacja gospodarstw rolnych obszar D w ramach PROW 2014-2020, które odbędzie się 28 maja o godzinie 11.00. Spotkanie odbędzie się online. Obowiązują zapisy.

Reklama

ARiMR, obserwując duże zainteresowanie poddziałaniami w ramach PROW 2014-2020 i dostosowując się do panującej sytuacji, oferuje nową formę przekazu informacji. Spotkania online pozwolą na przekazanie dużej liczbie rolników założeń programów inwestycyjnych i premiowych. Beneficjenci będą mogli uzyskać informacje, zadając nurtujące ich pytania.

Spotkanie prowadzone przez pracowników Śląskiego Oddziału Regionalnego ARiMR odbywać się będzie w formie online przez aplikację Microsoft Teams. Wszystkich zainteresowanych poddziałaniem dotyczącym modernizacji gospodarstw rolnych i udziałem w spotkaniu, organizatorzy zapraszają na stronę http://www.arimr.gov.pl, do zakładki "Śląski Oddział Regionalny - szkolenia". Tam znajdą Państwo szczegółowe informacje dotyczące spotkania.

Zainteresowanych spotkaniem Agencja prosi o przesłanie wiadomości drogą elektroniczną na adresy email: Aneta.Kolodziejska@arimr.gov.pl oraz Pawel.Glinski@arimr.gov.pl

o treści:

"Jestem zainteresowany spotkaniem z zakresu poddziałania 4.1.3 Modernizacja gospodarstw rolnych obszar D w dniu 28.05.2020 roku. Proszę o przesłanie zaproszenia na spotkanie na mój adres e-mail..." (w miejsce kropek należy wpisać adres e-mail).

Uwaga! ARiMR prosi o nieprzesyłanie żadnych danych osobowych.

ARiMR oczekuje na zgłoszenia do końca dnia 26 maja, natomiast w dniu 27 maja zostaną wysłane zaproszenia wraz z instrukcją opisującą sposób skutecznego podłączenia się do sesji spotkania. Z uwagi na ograniczenia techniczne, w spotkaniu może uczestniczyć nie więcej niż 150 jednocześnie zalogowanych użytkowników. O skutecznej rejestracji decydować będzie kolejność zgłoszeń.

ar / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.