czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 22 maja 2020
  • wyświetleń: 4189

Waco z czechowickiego Manhattanu rapuje w akcji #hot16challenge2

Czas na prezentację kolejnego mieszkańca naszego miasta, który wziął udział w akcji #hot16challenge2 na rzecz pomocy medykom w walce z koronawirusem. Tym razem jest to mieszkaniec osiedla Manhattan - Waco, czyli Rafał.

Loading...


- Mam 26 lat. Byłem uczniem ZSTiL. Muzyka była dla mnie zawsze hobby i zajawką, szansą, by odbić na chwilę od rzeczywistości i wylać emocje, które na co dzień zbierają się w człowieku. Teraz, gdy widzę że, ludziom naprawdę się to podoba, wezmę się za to na dużo poważniej. To jest świeże i tego ludzie potrzebują - kolaboracji starej szkoły z nową. Myślę, że to jest złoty środek - mówi Waco.

Wśród kolejnych artystów nominowanych przez Waco jest m.in. Krzysztof Krawczyk.

Druga edycja legendarnej rapowanej akcji to nie tylko nagrywanie muzyki, ale również pomoc w walce z koronawirusem. Wraz z #hot16challenge2 ruszyła zbiórka - "Beef z koronawirusem #hot16challenge" w serwisie Siepomaga.pl na rzecz medyków walczących z epidemią. Słuchacze dobrowolnie mogą wesprzeć zbiórkę.Akcję można śledzić na stronie hot16challenge.network

ar / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.