czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 24 maja 2020
  • wyświetleń: 4674

Paweł Brożek podjął wyzwanie #hot16challenge2

Czechowiczanin, Paweł Brożek na co dzień śpiewa w operze Staatsoper Hannover. Tym razem postanowił zmienić nieco klimaty i zarapować w szczytnym celu w akcji #hot16hallenge2 na rzecz medyków walczących z koronawirusem. Na dodatek z politycznym akcentem. Posłuchajcie i wesprzyjcie zbiórkę!- Widziałem że na portalu jest zainteresowanie tematem #Hot16challenge2, które podejmują ludzie z Czechowic-Dziedzic. Co prawda na obecną chwilę mieszkam w Hannoverze - tutaj pracuję. Natomiast cały czas czuje się mocno związany z miastem. A akcja Hot16 jest stoworzona w szczytnym celu!" - napisał do nas Paweł Brożek, przesyłając swój materiał.

Pochodzący z Czechowic Brożek obecnie śpiewa w Staatsoper Hannover. Wcześniej był związany m.in. z Teatrem Wielkim im. Stanisława Moniuszki w Poznaniu oraz Operą Krakowską. Śpiewak, który zarapował pierwszy raz w życiu, nominował następnie Quarantine Voices, Dorotę Szczepańską, Alberta Memeti i Justynę Brożek.

Hot16challenge to inicjatywa dla raperów, reprezentantów innych gatunków muzycznych i nie tylko. Wyzwanie polega na nagraniu i opublikowaniu materiału wideo w którym wykonuje się tzw. "szesnastkę" (zwrotkę składająca się z 16 wersów) pod dowolny beat, a następnie nominowaniu kolejnych czterech artystów, którzy mają 72 godziny na odpowiedź.

Druga edycja legendarnej rapowanej akcji to nie tylko nagrywanie muzyki, ale również pomoc w walce z koronawirusem. Wraz z #hot16challenge2 ruszyła zbiórka - "Beef z koronawirusem #hot16challenge" w serwisie Siepomaga.pl na rzecz medyków walczących z epidemią. Słuchacze dobrowolnie mogą wesprzeć zbiórkę.

ar / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.