czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 25 maja 2020
  • wyświetleń: 4500

Barbara Bielaczyc wzięła udział w "Hot16Challenge2"

Akcja "Hoy16Challenge" zatacza coraz szersze kręgi. Tym razem utwór w ramach tej akcji charytatywnej nagrała Barbara Bielaczyc, założycielka Teatru Muzycznego "Movimento".Czechowicka artystka została nominowana przez Łukasza Stawowczyka, obecne absolwenta krakowskiej PWST, aktora Teatru im Jaracza w Łodzi. - Łukasz i ja zrobiliśmy wersje wyzwania bardziej dla zabawy, zakładając, ze obecnie, w niełatwych czasach najważniejsze jest poczucie humoru i danie słuchaczom powodu do uśmiechu - zwraca uwagę Barbara Bielaczyc.

Hot16challenge to inicjatywa dla raperów, reprezentantów innych gatunków muzycznych i nie tylko. Wyzwanie polega na nagraniu i opublikowaniu materiału wideo w którym wykonuje się tzw. "szesnastkę" (zwrotkę składająca się z 16 wersów) pod dowolny beat, a następnie nominowaniu kolejnych czterech artystów, którzy mają 72 godziny na odpowiedź.

Druga edycja legendarnej rapowanej akcji to nie tylko nagrywanie muzyki, ale również pomoc w walce z koronawirusem. Wraz z #hot16challenge2 ruszyła zbiórka - "Beef z koronawirusem #hot16challenge" w serwisie Siepomaga.pl na rzecz medyków walczących z epidemią. Słuchacze dobrowolnie mogą wesprzeć zbiórkę.

mp / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.