czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 25 maja 2020
  • wyświetleń: 5761

Ćwiczenia czechowickiego nauczyciela trafiły do "Dzień Dobry TVN"

Ćwiczenia, które na czas kwarantanny przygotował Mariusz Maławy, nauczyciel wychowania fizycznego z Zespołu Szkół "Silesia", trafiły na antenę "Dzień Dobry TVN".

Ćwiczenia czechowickiego nauczyciela trafiły do "Dzień Dobry TVN"
Ćwiczenia czechowickiego nauczyciela trafiły do "Dzień Dobry TVN" · fot. Mariusz Maławy


- Od początku naszego przymusowego pobytu w domu związanego z pandemią wymyślałem różne aktywności i zabawy z udziałem moich dzieciaków. Wszystkie cieszyły się dużą popularnością wśród moich znajomych na facebooku. Była i jest to jakaś odskocznia od znużenia zaistniałą sytuacją. Rodzi mi się w głowie jakiś pomysł i namawiam moje dzieci do realizacji. Zaczyna się w domu powszechne ruszenie. Cała nasza rodzina bierze w tym udział. Ja z dzieciakami doskonalimy wykonanie, a żona nagrywała ostateczną wersję - powiedział naszemu portalowi Mariusz Maławy.

- W pewnym momencie siostra podpowiedziała mi, że jest akcja "Pogodny temat w Dzień Dobry TVN", która polega na zamieszczaniu najlepszych sposobów na poprawienie humoru. Należy opublikować w mediach społecznościowych swój filmik z hashtagiem #PogodniTVN. Wybrane filmiki są umieszczane w porannym wydaniu telewizji śniadaniowej. Zacząłem nasze rodzinne animacje publikowane na profilu facebookowym oznaczać tym hashtagiem - zwraca uwagę nauczyciel z Zespołu Szkół "Silesia".

Ćwiczenia czechowickiego nauczyciela trafiły do "Dzień Dobry TVN"
Ćwiczenia czechowickiego nauczyciela trafiły do "Dzień Dobry TVN"


- Swoje pomysły na spędzanie czasu w domu wrzucam końcem tygodnia, dlatego pojawiają się w telewizji śniadaniowej w sobotnie przedpołudnie. Dotychczas przy siedmiu publikacjach dodawałem hashtag #PogodniTVN i aż pięć razy zobaczyliśmy się na ekranie telewizora. Mam jeszcze kilka fajnych pomysłów, może któryś z nich również znajdzie się w Dzień Dobry TVN - mówi Maławy.

mp / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.