czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 25 maja 2020
  • wyświetleń: 1384

Urząd Miejski wznawia bezpośrednią obsługę mieszkańców

Od poniedziałku, 25 maja Urząd Miejski w Czechowicach-Dziedzicach przywrócił bezpośrednią obsługę mieszkańców.

Urząd Miejski, ratusz, Czechowice-Dziedzice
Urząd Miejski w Czechowicach-Dziedzicach · fot. Oskar Piecuch / czecho.pl


Ze względu na trudną sytuację epidemiczną w województwie i konieczność zachowania obowiązujących w związku ze stanem epidemii przepisów, w jednym pomieszczeniu może przebywać tylko jedna osoba na jedno stanowisko obsługi. Dlatego też przyjmowanie stron w Urzędzie Miejskim następuje wyłącznie po wcześniejszym umówieniu telefonicznym, lub za pośrednictwem wiadomości e-mail.

Urząd Miejski apeluje do mieszkańców, by mimo wznowienia bezpośredniej obsługi, w miarę możliwości do niezbędnego minimum ograniczyli wizyty w budynku UM oraz - jeśli to możliwe - nadal dokonywali płatności na rzecz gminy za pośrednictwem bankowości elektronicznej oraz korzystali z alternatywnych form komunikacji z urzędem - ePUAP, e-mail, telefony, korespondencja tradycyjna.

Numer Rachunku Bankowego: Bank PKO BP S.A. Oddział Bielsko-Biała 68 10201390 0000 68 02 0024 9680

Mieszkańcy, którzy z rozmaitych powodów mają potrzebę osobistego pojawienia się w Urzędzie muszą pamiętać o nadal obowiązujących ogólnych obostrzeniach sanitarnych, takich jak konieczność noszenia maseczek i zachowywania bezpiecznej odległości pomiędzy osobami.

Mimo wznowienia bezpośredniej obsługi mieszkańców podania nadal można składać w skrzynce podawczej, wystawionej w holu Urzędu Miejskiego - wejście przy placu Jana Pawła II 1.

W związku z zagrożeniem koronawirusem, w Urzędzie Miejskim w Czechowicach-Dziedzicach wdrożone zostały działania mające na celu ograniczanie rozprzestrzenia się koronawirusa, polegające na regularnej dezynfekcji klamek i pomieszczeń specjalistycznymi środkami.

mp / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.