czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Wiadomości

  • 30 maja 2020
  • 27 grudnia 2020
  • wyświetleń: 2899

Miasteczko Seniora w Wiśle Małej. Możesz zostać głównym inwestorem!

Artykuł sponsorowany:

Komfort i najwyższy standard w otoczeniu przyrody - tak w skrócie można podsumować projekt kompleksu o nazwie Miasteczko Seniora, które ma powstać w Wiśle Małej (gmina Pszczyna). Co ciekawe, o finalnym wyglądzie i funkcjonowaniu Miasteczka mają zadecydować sami zainteresowani, czyli seniorzy, którzy zgodzą się zostać udziałowcami tej inwestycji. Autorzy projektu Miasteczka Seniora szuka też głównego inwestora!Miasteczko Seniora - to więcej niż zwykły dom spokojnej starościPomysł zakłada stworzenie miejsca przyjaznego seniorom, wygodnego i funkcjonalnego, które zapewni dostęp do wszystkich potrzebnych usług medycznych oraz sfery rekreacyjnej. Na jego budowę wybrano zielone tereny w pobliżu Jeziora Goczałkowickiego - oddalone od gęstej infrastruktury miejskiej. Miasteczko Seniora ma służyć wszystkim seniorom, którzy jesień swojego życia chcą uczynić wygodną i spokojną, zamieszkując w miejscu przyjaznym ich rodzinom oraz bliskim, otoczeni profesjonalną opieką. Ci z nich, którzy włączą się w inwestycję, będą również właścicielami kompleksu, mogącymi wpływać na jego działanie oraz kształt.

Miasteczko Seniora - wizualizacje · fot. www.miasteczko-seniora.pl


Tak powstaje wyczekiwane na Śląsku Miasteczko SenioraObecnie na terenie planowanej inwestycji mieszczą się prosperująca restauracja oraz hotel, które będą wchodziły w skład kompleksu. Teren przeznaczony na budowę Miasteczka Seniora obejmuje 5 hektarów. Jego sercem będzie pałac, w którym projektanci ulokują centrum rekreacyjno-rehabilitacyjne, odpowiadające na wszystkie potrzeby zdrowotne rezydentów.

Miasteczko Seniora - teren z lotu ptaka · fot. www.miasteczko-seniora.pl


Pierwszym etapem inwestycji ma być powstanie medycznego centrum seniora z lądowiskiem dla helikopterów, drugim budowa centrum rehabilitacyjno-rekreacyjnego. Trzeci etap będzie obejmował część rezydencjonalną, która ma pomieścić ponad 300 dobrze wyposażonych apartamentów. Oprócz tego wyobraźmy sobie brukowane alejki, ścieżki, altany, fontanny, ozdobne krzewy, pięknie utrzymane dziedzińce, bliskość Jeziora Goczałkowickiego, duży parking oraz zielone otoczenie, w które wtopiony będzie kompleks. A wszystko to zaledwie 10 km od Pszczyny, z łatwym i szybkim dojazdem do Bielska-Białej, Tychów czy Katowic.

Miasteczko Seniora


KontatKażdy, kto jest zainteresowany współtworzeniem Miasteczka Seniora, może odwiedzić teren inwestycji i porozmawiać z pomysłodawcami projektu. Autorzy projektu szukają również głównego inwestora.

  • adres: 43-243 Wisła Mała, ul. Nad Jeziorem 12
  • tel.: +48 32 211 53 84
  • tel.: +48 508 787 909
  • email: biuro@miasteczko-seniora.pl
  • strona: www.miasteczko-seniora.pl