czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 1 czerwca 2020
  • wyświetleń: 4410

Dzikie wysypisko śmieci powstało w zabrzeskim lesie

W zabrzeskim lesie pomiędzy ul. Pod lasem a torami kolejowymi podczas spaceru, można natrafić na nieprzyjemny widok. Ktoś urządził sobie tam nielegalne wysypisko śmieci.

Najczęściej są to plastikowe i szklane butelki po różnego rodzaju trunkach, co wskazuje na to, że śmieci są efektem pewnego rodzaju "spotkań towarzyskich".

- Jak widać są wśród nas ludzie, którzy nie myślą, co może spowodować np. szklana butelka wyrzucona do lasu. Ludzie są najwyraźniej pozbawieni wyobraźni. Zaśmiecają urokliwy las, który daje wytchnienie wielu innym, zwłaszcza że wysypisko jest w pobliżu Wiślanej Trasy Rowerowej, którą przejeżdżają cykliści z całej Polski. Wielu z nas chce by takie urokliwe miejsca przyciągały innych, jednak jak widzi się coś takiego odczucia mogą być zupełnie odmienne - zauważa nasz czytelnik, który przesłał nam zdjęcia dzikiego wysypiska.

Wysypisko śmieci w zabrzeskim lesie. · fot. rb25

mp / czecho.pl

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.