czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 1 czerwca 2020
  • 3 czerwca 2020
  • wyświetleń: 3796

Usterka w czechowickim Wydziale Komunikacji usunięta

Usterka techniczna w Wydziale Komunikacji w Czechowicach-Dziedzicach uniemożliwiająca obsługę mieszkańców została usunięta - poinformowało Starostwo Powiatowe w Bielsku-Białej.

Reklama

Komunikacja, Starostwo
Oddział Zamiejscowy Wydziału Komunikacji i Transportu Starostwa Powiatowego w Czechowicach-Dziedzicach · fot. Starostwo Powiatowe w Bielsku-Białej


Od środy, 3 czerwca obsługa mieszkańców będzie się odbywać zgodnie z harmonogramem umówionych wizyt. Osoby, które miały umówioną wizytę w dniach 1 oraz 2 czerwca otrzymają informację mailową o nowym terminie wizyty.

Przypomnijmy, w wyniku problemów technicznych w Wydziale Komunikacji w Czechowicach-Dziedzicach obsługa mieszkańców w poniedziałek oraz wtorek (1 i 2 czerwca) była niemożliwa. Doszło tam do awarii zewnętrznej, dotyczącej systemu CEPIK (Centralnej Ewidencji Pojazdów i Kierowców, systemu informatycznego obejmującego centralną bazę danych).

mp / czecho.pl

źródło: Starostwo Powiatowe w Bielsku-Białej

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.