czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Wiadomości

  • 1 czerwca 2020
  • wyświetleń: 1786

I co #teraz? Zadaj pytanie podczas spotkania online z Wiceministrami

Artykuł sponsorowany:

Czas pandemii w dużym stopniu ogranicza możliwość kontaktów międzyludzkich. Także spotkanie z mieszkańcami w najważniejszych sprawach ich regionu nie jest łatwe. Mamy na to jednak dobre rozwiązanie!

Puda plakat ver2


Już dziś zapraszamy Państwa na spotkanie on-line w formule Q&A (pytania i odpowiedzi) z Grzegorzem Pudą, Wiceministrem Funduszy i Polityki Regionalnej oraz Marcinem Horałą, Wiceministrem Infrastruktury. Podczas wirtualnego spotkania ministrowie rządu Mateusza Morawieckiego podzielą się z Państwem najważniejszymi informacjami o bieżących i planowanych inwestycjach w naszym regionie oraz odpowiedzą na Wasze pytania. A jest o co pytać, począwszy od kontynuacji budowy S1, przez remont czechowickiego dworca, budowę mostu w Porąbce, czy udział naszego regionu w projekcie Centralnego Portu Komunikacyjnego.

Państwa rozmówcy obecnie są wiceministrami w rządzie Mateusza Morawieckiego. Dla obu ministrów jest to także kolejna kadencja w Sejmie RP. Obaj także mają spore doświadczenie samorządowe, Grzegorz Puda przez kilka kadencji był radnym miejskim Bielska-Białej, Marcin Horała zaś radnym w Gdyni. Aby móc uczestniczyć w spotkaniu wystarczy wejść na facebookowy profil Ministra Grzegorza Pudy lub też obserwować jego profil na Twitterze. Zaczynamy o godzinie 9.00 w czwartek 4 czerwca. Zapraszamy!

www.facebook.com/Posel.Puda/
twitter.com/grzegorzpuda