czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 2 czerwca 2020
  • 8 czerwca 2020
  • wyświetleń: 4054

Czechowiczanin bierze udział w konkursie Radia Eska. Zagłosuj!

Za nami:

Czechowiczanin Dawid Karpeta przeszedł do drugiego etapu konkursu muzycznego "Talentobranie", który jest organizowany przez ID Records oraz Radio Eska. W pierwszej części wydarzenia mieszkaniec Czechowic-Dziedzic otrzymał 731 głosów. Również w drugiej części konkursu głos na Dawida może przekazać każdy z nas.

Reklama

Talentobranie, Dawid karpeta


Etap 2 konkursu muzycznego "Talentobranie" rozpoczął się 25 maja, a zakończy 6 lipca. Potrwa zatem 6 tygodni. Weźmie w nim udział 60. uczestników wyłonionych na bazie top 50 ankiety związanej z pierwszym etapem oraz 10 przyznanych "dzikich kart" - przepustek do drugiego etapu od organizatora.

Etap 2 zrealizowany jest w formule 30 wydarzeń, w każdym z nich weźmie udział para uczestników, dobrana wg decyzji organizatora - będą to pary stworzone tak, aby zestawić ze sobą dwie zbliżone osoby pod względem np. wieku, osobowości, stylu śpiewania etc. W drugim etapie może wybrać "lepszą / ciekawszą / zdolniejszą wersję danego typu osób" . Zadaniem organizatorów jest przepuszczenie do 3 etapu różnych osób, prezentujących różne style, grupy wiekowe etc., a nie np. 20 takich samych, stąd taki pomysł na eliminacje w drugim etapie. W pierwszym etapie wybieracie, kto Wam się podoba, a kto nie. W drugim decydujecie już kto podoba Wam się bardziej mając do wyboru tylko dwójkę podobnych uczestników a nie całą 60-kę! Taki model głosowania oznacza, że każdy w ciągu 6 tygodni teoretycznie może zagłosować aż 30 razy, na aż połowę uczestników.

Występ Dawida Karpety z Czechowic-Dziedzic odbędzie się w środę, 10 czerwca o godzinie 18.30 na Facebooku ID Records. Głosować będzie można na Instagramie ID Records

Głosowania odbywać się będą od poniedziałku do piątku. Wynik publiczności to 50% pełnego werdyktu. Drugie 50% należy do oceny jury zaangażowanego w drugi etap. Średnia z oceny publiczności i oceny jury da ostateczny werdykt pojedynku. Jeśli więc publiczność odda 30% głosów na daną osobę a jury 60%, werdykt dla danej osoby wyniesie 45%. Dokładne wyniki będą publikowane za każdym razem na stronie www.talentobranie.pl w nowej sekcji, każdorazowo o nowej ocenie organizatorzy będą informować też w Społeczności i na instagramie.

mp / czecho.pl

źródło: Radio Eska

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.