czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Wiadomości

  • 7 czerwca 2020
  • 8 czerwca 2020
  • wyświetleń: 2003

PUCHAŁKA - nowoczesne, ekologiczne rozwiązania instalacyjne dla domu!

Artykuł sponsorowany:

Firma P.H.U. Puchałka działająca na rynku instalacyjnym od 1989 roku zaprasza do kontaktu osoby zainteresowane montażem fotowoltaiki, pomp ciepła, kotłów grzewczych, wentylacji mechanicznej i klimatyzacji. Oferujemy darmowy dobór oraz wycenę instalacji. Posiadamy szeroką kadrę Inżynierów oraz pracowników z wieloletnim doświadczeniem, dzięki czemu zapewniamy sprawny przebieg montażu instalacji.

FotowoltaikaRosnące ceny energii elektrycznej sprawiają, że montaż instalacji fotowoltaicznej staje się jedynym słusznym rozwiązaniem. Wykorzystanie energii elektrycznej produkowanej ze słońca może maksymalnie obniżyć twoje rachunki za prąd. Dofinansowanie "MÓJ PRĄD" oraz ulgi termomodernizacyjne sprawiają, że cena montażu jest wyjątkowo atrakcyjna i gwarantuję zwrot kosztów inwestycji nawet po 6 latach. Nie czekaj, zadzwoń już dziś. Zapewniamy darmowy dobór i sprawny montaż!

fotowoltaika puchałka
Fotowoltaika


Pompy ciepłaZastosowanie pompy ciepła może obniżyć twoje wydatki na ogrzewanie, a w połączeniu z instalacją fotowoltaiczną zredukować je do minimum. Inteligentna automatyka urządzenia sprawia, że jest ono całkowicie bezobsługowe. W swojej ofercie posiadamy powietrzne i gruntowe pompy ciepła najlepszych producentów. Dzięki fachowemu doradztwu naszych pracowników - dobierzesz optymalne urządzenie dla twojego domu.

Pompy ciepła
Pompy ciepła


Kotły grzewczeNowoczesny kocioł grzewczy to wydajne i bezobsługowe urządzenie. Zapewnia czyste i ekologiczne ogrzewania w przystępnej cenie. Uzyskując dotację na wymianę kotła cena montażu staje się bardzo atrakcyjna. Zadzwoń i umów się na bezpłatną konsultację!

Kotły grzewcze
Kotły grzewcze


KlimatyzacjaOferujemy montaż klimatyzacji SPLIT, MULTISPLIT oraz systemów VRV/VRF. Posiadamy jednostki producentów: Daikin, GREE, Mitsubishi, Alpicair w atrakcyjnych cenach. Dzięki zastosowaniu klimatyzacji, upalne dni przestaną być koszmarem. W większości przypadków montaż klimatyzacji to tylko jeden dzień!

Klimatyzacja, puchałka
Klimatyzacja


Wentylacja mechaniczna / RekuperacjaW nowoczesnym budownictwie wentylacja grawitacyjna nie spełnia swojej funkcji. Szczelne okna i ściany sprawiają, że swobodny przepływ powietrza zostaje ograniczony do minimum, powodując wzrost wilgotności wewnątrz budynku i pogarszając nasze samopoczucie. Dzięki zastosowaniu wentylacji mechanicznej nasze domowe powietrze jest czyste i regularnie wymieniane. Zadbaj o swoje zdrowie. Zapewniamy sprawny i szybki montaż najlepszych systemów na rynku!

Wentylacja mechaniczna, Rekuperacja, puchałka
Wentylacja mechaniczna / Rekuperacja


Serwis gwarancyjny / pogwarancyjnyZapewniamy serwis zamontowanych przez nas urządzeń zarówno w okresie gwarancyjnym jak i pogwarancyjnym.

KontaktSzymon Domaradzki / fotowoltaika, pompy ciepła, kotły grzewcze


Łukasz Kajstura / wentylacja mechaniczna (rekuperacja), klimatyzacja


"Puchałka" P.H.U. Stanisław Puchałka"Puchałka" PHU Stanisław Puchałka

43-200 Pszczyna
ul. Platynowa 4

tel. 32 210 36 12