czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Wiadomości

  • 4 czerwca 2020
  • wyświetleń: 2051

Sportowe obozy dla dzieci - przegląd najciekawszych możliwości

Materiał partnera:

Jeśli Twoje dziecko nie może usiedzieć na miejscu i nieustannie potrzebuje ruchu, to być może ciekawym rozwiązaniem byłoby wysłanie go na obóz sportowy? Tego typu obozy pełnią wiele funkcji - pozwalają dzieciom się wyszaleć, uczą kultury fizycznej, rozwijają umiejętności sportowe, pozwalają nawiązać nowe przyjaźnie oraz uczą dyscypliny pod okiem trenerów. Na jaki obóz sportowy można wysłać swoje dziecko? Przedstawiamy kilka ciekawych możliwości.

1. Obóz narciarski czyli szaleństwo na stokach
2. Break Dance, czyli taniec połamaniec
3. Obozy piłkarskie - w poszukiwaniu drugiego Lewandowskiego

Narty, piłka nożna a może breakdance? Możliwości jest wiele! Ciekawą ofertę wyjazdów dla dzieci znajdziesz w sieci, m.in. na stronach takich jak https://www.deski.org Pozwól swojemu dziecku odnaleźć pasję i porządnie się wyszaleć!

Obóz narciarski czyli szaleństwo na stokachObozy narciarskie występują w formie wyjazdów rodzinnych lub samodzielnych, gdzie nad grupą czuwają instruktorzy i opiekunowie. Dzieci mogą w bezpiecznych warunkach uczyć się jazdy na nartach na stokach dla początkujących, dostosowanych do umiejętności. Jest to doskonała możliwość aby już od najmłodszych lat zaszczepiać w dzieciach zamiłowanie do jazdy na nartach i ogólnie do sportu. Dla dzieci - tego typu wyjazd to masa frajdy, zdobycie nowych umiejętności oraz świetnie spędzony wolny czas w gronie rówieśników.

Break Dance, czyli taniec połamaniecJedną z ciekawszych opcji na sportowy obóz jest obóz taneczny obejmujący szalony taniec break dance! Podczas takiego obozu instruktorzy uczą rytmiki, podstawowych kroków i prostych choreografii. Bez obaw. Twoje dziecko nie będzie od pierwszych lekcji kręcić się na głowie - wszystko w swoim czasie. Zajęcia dla początkujących obejmują na ogół proste techniki i ruchy. Mają przede wszystkim stanowić formę zabawy. Po takim obozie Twoje dziecko samo zdecyduje czy chce nadal uczyć się breaka.

Obozy piłkarskie - w poszukiwaniu drugiego LewandowskiegoNiesłabnącym zainteresowaniem cieszą się obozy piłkarskie, gdzie młodzi następcy Lewandowskiego, Błaszczykowskiego czy Piszczka, mają okazję spędzić świetny czas z rówieśnikami, szlifować swoje umiejetności piłkarskie i po prostu dobrze bawić, dbając przy tym o swoja formę i kondycję. Kto wie? Może właśnie podczas takich obozów wyłoni się przyszła gwiazda futbolu na miarę najlepszych polskich piłkarzy? Przede wszystkim jest to jednak forma zabawy w sportowych duchu i tak należy traktować tego typu obozy. Oczywiście nad wszystkim czuwają profesjonalni trenerzy i opiekunowie.

To nie wszystko! Tenis, snowboard, bilard, squash, koszykówka, siatkówka... możliwości jest mnóstwo. Najlepiej po prostu porozmawiać z dzieckiem i dowiedzieć się na jaki obóz sportowy chciałoby pojechać.