czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Wiadomości

  • 6 czerwca 2020
  • wyświetleń: 1550

Skoro rząd nie dał podwyżki, to inni dają im zniżki

Artykuł sponsorowany:

W całym zamieszaniu związanym z koronawirusem, dużo mówi się o ciężkiej sytuacji przedsiębiorców. Jednak pomimo trudności, z którymi muszą zmagać się właściciele firm, to właśnie od nich wychodzi wiele inicjatyw będących wyrazem wsparcia dla środowiska medycznego.

Abakon


Wsparcie przedsiębiorcówGdy wybuchła epidemia i okazało się, że służby medyczne znalazły się w wyjątkowo trudnej sytuacji, nie musieliśmy długo czekać na odzew ze strony przedsiębiorców. Polskie firmy z własnych środków finansowały zakup maseczek, przyłbic ochronnych, rękawiczek czy środków do dezynfekcji. Pomoc dla medyków poszła zdecydowanie dalej: catering dla lekarzy, vouchery na zakupy, paczki z herbatą i kawą, pierwszeństwo w kolejce w sklepie czy zniżki na bilety komunikacji miejskiej - to kolejne inicjatywy przedsiębiorców.

Inną formę wsparcia przygotowała firma budowlana Abakon z Bielska-Białej, która stworzyła unikatową ofertę dedykowaną min. lekarzom, pielęgniarkom i ratownikom medycznym. W cenie budowy domu, Abakon oferuje gratis w postaci tarasu, grilla i pergoli, którego wartość szacowana jest nawet na 25 000 zł. Wszystko po to, by stworzyć strefę komfortu i miejsce, w którym medycy mogą się zrelaksować i odpocząć.

Abakon


Wielu naszych Inwestorów to lekarze. Mamy świadomość, jak dużo pracy i wysiłku wkładają każdego dnia, aby ilość osób zakażonych wirusem malała. Jesteśmy pełni podziwu dla ich zaangażowania i poświęcenia, dlatego stworzyliśmy akcję #KawaDlaSuperbohatera, w ramach której przekazaliśmy do kilku szpitali paczki z ekspresami do kawy. Warunki pracy w części placówek medycznych pozostawiały wiele do życzenia, brakowało podstawowych sprzętów, takich jak pralko-suszarka, w której ratownicy medyczni piorą swoje kombinezony do pracy. Sfinansowaliśmy więc zakup takiego sprzętu. - mówi kierownik Działu Handlowego firmy Abakon.

Wierzymy, że w końcu sytuacja wróci do normy i przyjdzie czas na odpoczynek - to właśnie chcemy zaoferować pracownikom służb medycznych. Dajemy im możliwość stworzenia strefy komfortu, jeśli zdecydują się na budowę domu z Abakonem. Jesteśmy przekonani, że każda forma wsparcia i solidarności jest w dzisiejszych czasach niezwykle istotna i potrzebna.

Na pytanie, czy to dobry moment na budowę domu, firma stanowczo odpowiada, że tak. Zapewniamy naszych Inwestorów, że pomimo sytuacji epidemiologicznej, nie muszą się niczego obawiać. Pracujemy i budujemy bez zakłóceń. Wprowadziliśmy specjalny pakiet ochronny #BudujBezRyzyka, który gwarantuje naszym klientom możliwość dopasowania umowy do obecnej sytuacji rynkowej czy ubezpieczenia domu bez dodatkowych kosztów. Wszystko po to, by dać poczucie bezpieczeństwa, o które tak trudno w dzisiejszych czasach.

O szczegółach promocji "Z nami odpoczniesz" możecie przeczytać na stronie internetowej www.abakon.com/promocja-z-nami-odpoczniesz.