czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 8 czerwca 2020
  • 9 czerwca 2020
  • wyświetleń: 3794

Strażacy z gminy wzięli udział w "GaszynChallenge"

Internetem zawładnęło kolejne wyzwanie, które również, jak #Hot16Challenge2, ma na celu zbiórkę pieniędzy w szczytnym celu. Do #GaszynChallenge, bo o nim mowa, zostali nominowani strażacy z kilku jednostek z gminy Czechowice-Dziedzice. Jesteście ciekawi, o co chodzi w tym wyzwaniu i jak wypadli w nim czechowiccy druhowie? Odpowiedź w artykule.

Loading...


Strażacy z gminy Czechowice-Dziedzice przyłączyli się do akcji #GaszynChallenge, wspierającej chorego na SMA Wojtusia. Jest to akcja strażaków ochotników z Gaszyna. Zasady są bardzo proste: osoby lub instytucje nominowane muszą wykonać 10 pompek, wpłacić minimum 5 zł na rzecz chorego na SMA Wojtusia Howisa z Galewic lub w łatwiejszej wersji nie zrobić pompek, ale wpłacić minimum 10 zł. Każdy, kto ukończy wyzwanie, nominuje kolejne przynajmniej 3 osoby lub instytucje, które mają 48 godzin na podjęcie i wykonanie zadania.

Loading...


Do dalszej zabawy druhowie z OSP "Lipowiec" nominowali Zamiejscowy Posterunek JRG 2 w Czechowicach-Dziedzicach, OSP Godziszka i OSP Kalna. OSP "Dziedzice" z kolei nominowało OSP Ligota, OSP Broniszów oraz Ochotnicza Straż Pożarna Międzybrodzie Bialskie.

W Gaszyn Challenge nie mogło zabraknąć strażaków z OSP "Czechowice". Do dalszej zabawy nominowali oni między innymi... burmistrza Czechowic-Dziedzic, Mariana Błachuta.

Loading...Loading...


Do wykonania zadania OSP "Ligota" nominowało: OSP Mazańcowice, OSP Studzionka, OSP Międzyrzecze Górne. Zadanie wykonali również strażacy z sąsiadującego z Ligotą Bronowa. Nominowali oni jednostki z Mnicha, Iłownicy oraz Roztropic.

Loading...


W #GaszynChallenge nie mogło też zabraknąć członków OSP w Zabrzegu. Do dalszej zabawy zaprosili oni OSP ,,Czechowice'' , JRG Pszczyna, OSP Łąka, OSP Bronów oraz SPPP w Bielsku-Białej.

Loading...


Zbiórka dla chorego Wojtusia dostępna jest tutaj.

mp / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.