czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 14 czerwca 2020
  • wyświetleń: 3712

Oszuści podszywają się pod Piotra Beczałę. Artysta ostrzega

Oszuści podszywają się pod pochodzącego z Czechowic-Dziedzic Piotra Beczałę. Artysta powiadomił o tym swoich fanów na Facebooku. Niektórzy internauci tworzą fikcyjne konta, podszywając się pod Beczałę chcąc wyłudzić od internautów wrażliwe dane.

- Kochani, przestrzegam Was przed oszustami, którzy w ostatnim czasie znowu stali się bardzo aktywni! Regularnie zgłaszamy fałszywe konta podszywające się pode mnie zarówno na Facebooku, jak i Instagramie, ale nieustannie zakładane są nowe - przestrzega Piotr Beczała na swoim Facebooku.

Artysta przypomniał, że jego oficjalne konta na Facebooku i Instagramie opatrzone są niebieskim znaczkiem weryfikacyjnym. - Nie zakładam i nie zamierzam zakładać kolejnych kont/profili/stron. Jeżeli ktokolwiek pisze do Was lub komentuje pod Waszymi postami podając się za mnie, a nie ma przy swojej nazwie niebieskiego znaczka weryfikacyjnego - jest to oszust próbujący wyłudzić od Was informacje (np. adresy e-mail), a docelowo - oszukać Was. Proszę, bądźcie czujni i zgłaszajcie fałszywe konta i strony do administratorów Facebooka i Instagrama - powiedział tenor.

mp / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.