czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 9 czerwca 2020
  • 10 czerwca 2020
  • wyświetleń: 3448

Pracownicy starostwa wzięli udział w "GaszynChallenge"

Pracownicy Starostwa Powiatowego w Bielsku-Białej wzięli udział w #GaszynChallenge dla chorego Wojtusia. Jednak zamiast tradycyjnych pompek pompowali... baloniki. Jak im wyszło? Odpowiedź w artykule.

Reklama

Pracownicy Starostwa Powiatowego w Bielsku-Białej przyłączyli się do akcji #GaszynChallenge, wspierającej chorego na SMA Wojtusia. Jest to akcja strażaków ochotników z Gaszyna. Zasady są bardzo proste: osoby lub instytucje nominowane muszą wykonać 10 pompek, wpłacić minimum 5 zł na rzecz chorego na SMA Wojtusia Howisa z Galewic lub w łatwiejszej wersji nie zrobić pompek, ale wpłacić minimum 10 zł. Każdy, kto ukończy wyzwanie, nominuje kolejne przynajmniej 3 osoby lub instytucje, które mają 48 godzin na podjęcie i wykonanie zadania. Jednak pracownicy powiatowi postanowili zamiast tradycyjnych pompek... napompować baloniki.

Loading...


Zbiórka dla chorego Wojtusia dostępna jest tutaj.

mp / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.