czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 10 czerwca 2020
  • wyświetleń: 2016

Agnieszka Gorgoń-Komor rapuje w ramach "Hot16Challenge2"

Agnieszka Gorgoń-Komor, senatorka z ramienia Koalicji Obywatelskiej z Bielska-Białej, wzięła udział w akcji #Hot16Challenge2. Jesteście ciekawi, o czym rapowała? Odpowiedź w artykule.

Reklama

Loading...


Agnieszka Gorgoń Komor została nominowana do zabawy przez Karola Markowskiego, radnego bielskiej Rady Miejskiej. Senatorka do dalszej zabawy nominowała Sebastiana Kawę oraz dyrektora Teatru Polskiego w Bielsku-Białej Witolda Mazurkiewicza.

#hot16challenge2 to wyzwanie polegające na napisaniu i nagraniu utworu w 72 godziny. Następnie osoba lub zespół biorący udział w akcji ma za zadanie nominować kolejne osoby do włączenia się do inicjatywy. Słuchacze natomiast wspierają internetową zbiórkę środków na walkę z koronawirusem pod nazwą "Beef z koronawirusem #hot16challenge" w serwisie Siepomaga.pl. Pieniądze w całości zostaną przeznaczone na pomoc lekarzom i szpitalom.#Hot16challenge stało się popularne sześć lat temu jako ruch między artystami, w którym raperzy oraz twórcy reprezentujący inne gatunki, po nominacji musieli nagrać 16 wersów w ciągu 72 godzin. Po zakończeniu artysta wyznaczał 4 inne osoby, które zrobią to samo. Obecnie na całym świecie trwa sequel z charytatywnym akcentem.

mp / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.