czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 12 czerwca 2020
  • 14 czerwca 2020
  • wyświetleń: 4616

Wolontariusze "Ekipy Szymona" odwiedzą Czechowice-Dziedzice

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wybory prezydenckie 2020" podaj

Za nami:

W dwa czerwcowe dni wolontariusze "Ekipy Szymona", w ramach kampanii wyborczej przed wyborami prezydenckimi, odwiedzą Czechowice-Dziedzice. Będzie to okazja do rozmów na temat wizji Polski, jaką przedstawia Szymon Hołownia - niezależny i bezpartyjny kandydat na Prezydenta RP.

Reklama

szymon hołownia
Szymon Hołownia · fot. Sztab wyborczy Szymona Hołowni


- Kampania wyborcza Szymona Hołowni opiera się na dialogu z wszystkimi ludźmi, niezależnie od różniących ich poglądów, zgodnie z ideą "Prezydenta różnych Polaków". Pragniemy porozmawiać i przekonać mieszkańców regionu do kandydata, pragnącego nareszcie zerwać z trwającym od lat podziałem na zwolenników dwóch politycznych obozów, które kłócąc się o władzę, demolują nasze państwo kosztem nas, obywateli - przekazali nam członkowie "Ekipy Szymona".

Spotkania wolontariuszy "Ekipy Szymona" z mieszkańcami Czechowic-Dziedzic odbędą się w sobotę, 13 czerwca na ulicy Kolejowej oraz w okolicach placu Targowego w godzinach 9.00-11.00 oraz w niedzielę, 14 czerwca na ulicy Węglowej w okolicach kościoła p.w. św. Barbary oraz placu Jana Pawła II, w godzinach 9.00-11.00.

mp / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wybory prezydenckie 2020

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wybory prezydenckie 2020" podaj