czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 12 czerwca 2020
  • wyświetleń: 4788

Czechowiccy strażnicy pompowali w ramach "GaszynChallenge"

W całym kraju trwa akcja #GaszynChallange w którym biorą udział różne instytucje nominując innych zbierając fundusze na szczytne cele, pierwotnie na operację Wojtusia chorego na SMA. #GaszynChallenge okazał się takim sukcesem, że teraz może pomóc innym chorym dzieciom. W akcji wzięła udział czechowicka straż miejska, która została nominowana przez OSP Czechowice-Dziedzice.

Reklama- Nie mogliśmy odmówić i nie przystąpić do tak szczytnej akcji. Pomimo, że zbiórka na Wojtusia się już zakończyła my postanowiliśmy przekazać zebrane przez nas pieniądze na Sandrę, która również choruję na SMA (Rdzeniowy zanik mięśni) - powiedzieli czechowiccy strażnicy miejscy, którzy do dalszej zabawy zaprosili Hufiec ZHP Czechowice-Dziedzice, OSP Lipowiec, MOSiR Czechowice-Dziedzice oraz PKM Czechowice-Dziedzice.

Ze względu na to, że pieniądze dla Wojtusia Howisa chorego na rdzeniowy zanik mięśni zostały zebrane w pierwszej odsłonie akcji, strażnicy miejscy z Czechowic-Dziedzic postanowili podjąć wyzwanie dla malutkiej Sandry cierpiącej na tę samą genetyczną chorobę.

Zadanie jest proste - nominowani muszą wykonać 10 pompek, nagrać film i umieścić go na swojej stronie. Jeśli nominowani nie wykonają zadania, wpłacają 10zł, a jeśli wykonają to 5zł. Wszystkie środki trafią na konto Sandry. Czas na wykonanie zadania wynosi 48 godzin.

mp / czecho.pl

źródło: Straż Miejska w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.