czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 14 czerwca 2020
  • wyświetleń: 4688

Ruszają zapisy na akcję "Lato z MOSiRem 2020"

17 czerwca ruszają zapisy na zajęcia organizowane w ramach akcji: "Lato z MOSiR-em 2020″, czyli aktywny wypoczynek dzieci.

Reklama

Dlaczego warto wybrać program MOSiR Czechowice-Dziedzice?
W te wakacje MOSiR Czechowice-Dziedzice ma dla Was mnóstwo ciekawych niespodzianek, warsztatów i wycieczek. Przez cały lipiec, 3 dni w tygodniu każdy poniedziałek, środę i piątek stawiamy na zero nudy, edukację, doświadczenie i odkrywanie nowych pasji. Wiele z nich będzie miało swoją premierę!

MOSiR oferuje:
  • zajęcia sportowo - rekreacyjne m.in. tenis ziemny, pływanie, frisbee, rolki na świeżym powietrzu, zawody na zjeżdżalni, badminton, gry zespołowe, podchody, rekreacja z Bambini Sport, dzień sportu na stadionie lekkoatletycznym, zabawy na świeżym powietrzu, gry i zabawy terenowe, zabawy integracyjne z rówieśnikami,
  • wycieczkę rowerowa, wycieczkę na Dębowiec (park linowy, tor saneczkowy), warsztaty kulinarne z kuchni meksykańskiej oraz "zdrowie na słodko", ABC Survivalu
  • warsztaty z policją oraz strażą pożarną "Bezpieczne wakacje", pierwsza pomoc z elementami ratownictwa wodnego


Dla kogo przeznaczona jest oferta?
Program jest kierowany do dzieci i młodzieży w wieku od 8 do 13 lat, zbieramy zapisy na dwie grupy po 15 osób.

Zapisy i informacje
Zapisy od 17.06.2020 r. (środa) odbywać będą się Stadion MOSiR ul. Legionów 145; Dział Organizacji Imprez: poniedziałek, środa, piątek w godz. 8:00 - 14:00; wtorek, czwartek 8:00 - 18:00. W związku z ograniczeniami dotyczącymi epidemii COVID -19 zachęcamy do pobrania plików z naszej strony i wypełnienia dokumentów na spokojnie w domu oczywiście jest również możliwość zrobienia tego u nas na miejscu. Wpłata i komplet dokumentów jest finalizacją rezerwacji miejsca dla pociechy.

Zapisy na każdy dzień osobno!!!
Koszt uczestnictwa w każdych zajęciach to: 35 zł. Płatne jednorazowo w dniu zapisów. W razie rezygnacji z zajęć wpłata nie podlega zwrotowi.
Nie przyjmujemy zapisów telefonicznych.

Każdego dnia zapewniamy posiłek w formie obiadu oraz suchy prowiant w dni, kiedy organizowane są wyjazdy na wycieczkę i warsztaty. Opiekę nad uczestnikami pełnić będą wykwalifikowani wychowawcy oraz instruktorzy. - Mamy ogromną nadzieję, że podobnie jak zimą, latem również sprostamy oczekiwaniom i przygotowana propozycja wakacyjna spodoba się rodzicom, a przede wszystkim dzieciom i ponownie będziemy mogli wspólnie spędzić ten czas - informuje czechowicka instytucja.

Harmonogram akcji "Lato z MOSiRem 2020"

Tydzień I
01.07 (środa) Start: godz. 8.30 (zbiórka: Stadion MOSiR)
Wycieczka na Dębowiec: park linowy, tor saneczkowy (posiłek: suchy prowiant)
Powrót: ok. godz. 14.30 - 15.00

03.07 (piątek) Start: godz. 8.30 (zbiórka: Stadion MOSiR)
Warsztaty "Bezpieczne wakacje" z policją, zajęcia rekreacyjne na basenie letnim, zawody na zjeżdżalni, badminton, gry zespołowe, gry i zabawy terenowe, zabawy integracyjne z rówieśnikami, kalambury, frisbee (w trakcie posiłek)
Zakończenie: godz. 14.30

Tydzień II
06.07 (poniedziałek) Start: godz. 8.30 (zbiórka: przed kasami kąpieliska miejskiego) Warsztaty z tenisa ziemnego, warsztaty "bezpieczne wakacje" ze strażą pożarną, zajęcia rekreacyjne na basenie letnim, zawody na zjeżdżalni, badminton, gry zespołowe, gry i zabawy terenowe, zabawy integracyjne z rówieśnikami, kalambury, frisbee (w trakcie posiłek)
Zakończenie: godz. 14.30

08.07 (środa) Start: godz. 8.30 (zbiórka: stadion lekkoatletyczny Zabrzeg, ul. Stadionowa 30)
Wycieczka rowerowa Zabrzeg, podchody +gry i zabawy terenowe (w trakcie posiłek) Zakończenie: godz. 14.30

10.07 (piątek) Start: godz. 8.30 Pierwsza pomoc z elementami ratownictwa wodnego, zajęcia rekreacyjne na basenie letnim, zawody na zjeżdżalni, badminton, gry zespołowe, gry i zabawy terenowe, zabawy integracyjne z rówieśnikami, kalambury, frisbee (w trakcie posiłek)
Zakończenie: godz. 14.30

Tydzień III
13.07 (poniedziałek) Start: godz. 8.30 (zbiórka: przed kasami kąpieliska miejskiego) Warsztaty kulinarne "zdrowie na słodko", zajęcia rekreacyjne na basenie letnim, zawody na zjeżdżalni, badminton, gry zespołowe, gry i zabawy terenowe, zabawy integracyjne z rówieśnikami, kalambury, frisbee (w trakcie posiłek)
Zakończenie: godz. 14.30

15.07 (środa) Start: godz. 8.30 (zbiórka: przed kasami kąpieliska miejskiego) ABC Survivalu (w trakcie posiłek)
Zakończenie: godz. 14.30

17.07 (piątek) Start: godz. 8.30 (zbiórka: przed kasami kąpieliska miejskiego) Warsztaty z tenisa ziemnego, zajęcia rekreacyjne na basenie letnim, zawody na zjeżdżalni, badminton, gry zespołowe, gry i zabawy terenowe, zabawy integracyjne z rówieśnikami, kalambury, frisbee (w trakcie posiłek)
Zakończenie: godz. 14.30

Tydzień IV

20.07 (poniedziałek) Start: godz. 8.30 (zbiórka: stadion lekkoatletyczny Zabrzeg, ul. Stadionowa 30)
Dzień sportu w Zabrzegu (w trakcie posiłek), gry i zabawy terenowe
Zakończenie: godz. 14.30

22.07 (środa) Start: godz. 8.30 (zbiórka: przed kasami kąpieliska miejskiego) Zajęcia rekreacyjne na basenie, zawody na zjeżdżalni, badminton, gry zespołowe, gry i zabawy terenowe, zabawy integracyjne z rówieśnikami, kalambury, frisbee (w trakcie posiłek)
Zakończenie: godz. 14.30

24.07 (piątek) Start: godz. 8.30 (zbiórka: przed kasami kąpieliska miejskiego) ABC Survivalu (w trakcie posiłek)
Zakończenie: godz. 14.30

Tydzień V

27.07 (poniedziałek) Start: godz. 8.30 (zbiórka: stadion MOSiR, ul. Legionów 145)
Rolki na świeżym powietrzu (posiłek: suchy prowiant)- zajęcia dla dzieci potrafiących jeździć oraz posiadających własny sprzęt: rolki, kask, ochraniacze na łokcie i kolana),
Powrót: godz. 14.30 - 15.00

29.07 (środa) Start: godz. 8.30 (zbiórka: przed kasami kąpieliska miejskiego) Zajęcia rekreacyjne z Bambini Sport, warsztaty kulinarne z kuchni meksykańskiej + posiłek
Zakończenie: godz. 14.30

31.07 (piątek) Start: godz. 8.30 (zbiórka: przed kasami kąpieliska miejskiego)
Warsztaty kulinarne "zdrowie na słodko", zajęcia rekreacyjne na basenie letnim, zawody na zjeżdżalni, badminton, gry zespołowe, gry i zabawy terenowe, zabawy integracyjne z rówieśnikami, kalambury, frisbee (w trakcie posiłek)
Zakończenie: godz. 14.30

mp / czecho.pl

źródło: MOSiR Czechowice-Dziedzice

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.