czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 15 czerwca 2020
  • wyświetleń: 4458

Pracownicy czechowickiego PKM pompowali dla chorej Sandry

Akcja #GaszynChallenge zatacza coraz szersze kręgi. Tym razem do zabawy, która pierwotnie była połączona ze zbiórką dla chorego Wojtusia, a teraz Sandry, która zmaga się z SMA, dołączyli pracownicy PKM Czechowice-Dziedzice.

Reklama- Dziękujemy czechowickiej Straży Miejskiej i Komunikacji Beskidzkiej/PKS Bielsko-Biała za nominację do #GaszynChallenge. Zadanie wykonane, pieniądze na szczytny cel przekazane. Postanowiliśmy przekazać zebrane przez nas pieniądze na Sandrę, która choruję na SMA (Rdzeniowy zanik mięśni) - poinformował czechowicki PKM.

W ramach prowadzonej akcji, PKM w Czechowicach-Dziedzicach sp. z o.o. nominował do dalszej zabawy MZK w Bielsku-Białej sp. z o.o., PWiK w Czechowicach-Dziedzicach sp. z o.o., MRKS Czechowice-Dziedzice.

Ze względu na to, że pieniądze dla Wojtusia Howisa chorego na rdzeniowy zanik mięśni zostały zebrane w pierwszej odsłonie akcji, pracownicy PKM Czechowice-Dziedzice postanowili podjąć wyzwanie dla malutkiej Sandry cierpiącej na tę samą genetyczną chorobę.

Zadanie jest proste - nominowani muszą wykonać 10 pompek, nagrać film i umieścić go na swojej stronie. Jeśli nominowani nie wykonają zadania, wpłacają 10zł, a jeśli wykonają to 5zł. Wszystkie środki trafią na konto Sandry. Czas na wykonanie zadania wynosi 48 godzin.

mp / czecho.pl

źródło: PKM Czechowice-Dziedzice

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.