czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 16 czerwca 2020
  • 20 czerwca 2020
  • wyświetleń: 1851

Starostwo Powiatowe będzie pracować w dwie czerwcowe soboty

Starostwo Powiatowe w Bielsku-Białej poinformowało, że będzie czynne w dwie najbliższe soboty - 20 oraz 27 czerwca. Urzędnicy będą pracować jak w dni robocze od 7.30 do 15.30.

starostwo powiatowe
fot. Starostwo Powiatowe w Bielsku-Białej


- Przypominamy, że w związku z nadal trudną sytuacją epidemiologiczną w województwie śląskim urząd przyjmuje mieszkańców, którzy wcześniej umówili się na konkretny termin. Jest to podyktowane troską o zdrowie naszych gości i pracowników - informuje bielskie Starostwo Powiatowe.

Aby spotkać się z urzędnikiem przy okienku, wystarczy zadzwonić do interesującego nas wydziału lub napisać e-maila. W tym przypadku wejdziemy do urzędu od strony dużego wewnętrznego parkingu (wejście jest opisane). W przypadku osób niepełnosprawnych - Starostwo Powiatowe prosi o zgłoszenie tego faktu przy umawianiu się na wizytę w starostwie w celu zapewnienia bezpiecznego załatwienia sprawy.

W Wydziale Komunikacji i Transportu (dotyczy także oddziału zamiejscowego w Czechowicach-Dziedzicach) oraz Wydziale Geodezyjno-Kartograficznym obowiązuje elektroniczny system kolejkowy. Aby z niego skorzystać należy wejść na stronę internetową www.powiat.bielsko.pl i wybrać zakładkę Umawianie wizyt. Jeśli sprawa dotyczy prawa jazdy w siedzibie Starostwa Powiatowego w Bielsku-Białej, umawiamy się telefonicznie- 33/ 81-36-855/856.

- Prosimy, aby osoby umówione przez system kolejkowy przychodziły 10 minut wcześniej i miały przy sobie potwierdzenie rezerwacji (wydrukowane albo w telefonie komórkowym). Takie potwierdzenie dostaniecie Państwo na podany adres e-mailowy, który podajecie w trakcie rezerwacji - informuje Starostwo.

Nadal można zostawiać przesyłki/pocztę do skrzynek ustawionych w holu wejścia głównego do starostwa.

mp / czecho.pl
źródło: Starostwo Powiatowe w Bielsku-Białej

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.