czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 18 czerwca 2020
  • 21 czerwca 2020
  • wyświetleń: 3150

Czechowickie PWiK również pompowało dla Sandry

Kolejna czechowicka instytucja dołączyła do akcji #GaszynChallenge. Tym razem do zabawy włączyli się pracownicy Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji w Czechowicach-Dziedzicach.

Reklama

Loading...


- Dziękujemy PKM w Czechowicach-Dziedzicach Sp. z o o za nominację. Meldujemy, że wykonaliśmy zadanie - zrobiliśmy 10 pompek i wpłacamy pieniążki na rzecz Sandry, która choruje na SMA. Ty też może wesprzeć ten cel - poinformował czechowicki PWiK.

W ramach prowadzonej akcji, PWiK w Czechowicach-Dziedzicach sp. z o.o. nominował do dalszej zabawy Przedsiębiorstwo Inżynierii Miejskiej, MOSIR Czechowice-Dziedzice oraz Przedsiębiorstwo Komunalne KOMBEST Sp. z o.o.

Ze względu na to, że pieniądze dla Wojtusia Howisa chorego na rdzeniowy zanik mięśni zostały zebrane w pierwszej odsłonie akcji, pracownicy PWiK Czechowice-Dziedzice postanowili podjąć wyzwanie dla malutkiej Sandry cierpiącej na tę samą genetyczną chorobę.

Zadanie jest proste - nominowani muszą wykonać 10 pompek, nagrać film i umieścić go na swojej stronie. Jeśli nominowani nie wykonają zadania, wpłacają 10zł, a jeśli wykonają to 5zł. Wszystkie środki trafią na konto Sandry. Czas na wykonanie zadania wynosi 48 godzin.

mp / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.