czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 19 czerwca 2020
  • 20 czerwca 2020
  • wyświetleń: 1865

Dzieci dzieciom. MDP OSP "Dziedzice" pompowało dla Sandry

Nie tylko dorośli druhowie z gminy Czechowice-Dziedzice pompowali dla chorej na SMA Sandry w ramach #GaszynChallenge. Do akcji włączyły się również dzieci z MDP OSP "Dziedzice".

Reklama

Loading...


- Nasi starsi druhowie wykonali swoje zadanie, a teraz czas na Nas. Dziękujemy za nominacje MDP OSP Brzeszcze i MDP Lipowiec w Czechowicach-Dziedzicach. Wykonaliśmy zadanie. Nominujemy MDP OSP Czechowice, MDP Ochotnicza Straż Pożarna w Kaniowie oraz MDP OSP Wisła Wielka. Zasady już chyba wszyscy znają. Pamiętajmy, że najważniejsze w całej akcji jest wpłacanie pieniążków na chore dzieci - poinformował MDP OSP "Dziedzice".

Ze względu na to, że pieniądze dla Wojtusia Howisa chorego na rdzeniowy zanik mięśni zostały zebrane w pierwszej odsłonie akcji, dzieci z MDP OSP "Dziedzice" postanowili podjąć wyzwanie dla malutkiej Sandry cierpiącej na tę samą genetyczną chorobę.

Zadanie jest proste - nominowani muszą wykonać 10 pompek, nagrać film i umieścić go na swojej stronie. Jeśli nominowani nie wykonają zadania, wpłacają 10zł, a jeśli wykonają to 5zł. Wszystkie środki trafią na konto Sandry. Czas na wykonanie zadania wynosi 48 godzin.

mp / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.