czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Wiadomości

  • 22 czerwca 2020
  • wyświetleń: 1292

ALOES - naturalne wsparcie zdrowia. Bezpłatny wykład w Goczałkowicach

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Złota Podkowa" podaj

Artykuł sponsorowany:

Zainspirowani przemianami jakie dokonują się we współczesnym świecie, mamy zaszczyt zaprosić Państwa na bezpłatny wykład pt. "Wyzwania zdrowotne XXI w.", który odbędzie się 30 czerwca (wtorek) o godz. 19.00, w Domu Przyjęć Złota Podkowa w Goczałkowicach-Zdroju.

ALOES - naturalne wsparcie zdrowia w niezdrowych czasach


Wykład ukaże życie współczesnego człowieka wobec wyzwań i zagrożeń zdrowotnych oraz w sposób niezwykle przyjazny zainspiruje Państwa do zmiany, która może stać się początkiem nowej jakości życia.

W trakcie wykładu przygotujemy dla Państwa poczęstunek Aloesem firmy LR Health & Beauty Systems, a dla osób, które zapiszą się do grona Klientów firmy LR, będzie możliwość skorzystania bezpłatnie - w wyznaczonym terminie - z analizy kwantowego rezonansu magnetycznego - QUANTUM.

ALOES - naturalne wsparcie zdrowia w niezdrowych czasach


Analiza pozwala całościowo spojrzeć na kondycję zdrowotną organizmu i jest bezpieczną, bezinwazyjną i jedną z najnowocześniejszych metod służących profilaktyce zdrowotnej, dzięki której w kilka minut możemy poznać m.in. kondycję narządów, poziom witamin, minerałów, toksyn.

Przeciwwskazania: ciąża, rozrusznik serca, epilepsja, miesiączka, duże metalowe implanty (protezy tytanowe nie są przeciwwskazaniem)

W trosce o bezpieczeństwo naszych Gości wprowadziliśmy niezbędne procedury, zgodnie z aktualnymi wytycznymi instytucji odpowiedzialnych za ochronę zdrowia.

Proponujemy rezerwacje telefoniczne, gdyż liczba miejsc jest ograniczona (tylko 50 miejsc) - tel. 694-015-594 - Anna Dąbrowska.

Dom Przyjęć "Złota Podkowa"

43-230 Pszczyna
ul. Świętej Anny 4 Goczałkowice - Zdrój

kom. 512 112 616