czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 23 czerwca 2020
  • 24 czerwca 2020
  • wyświetleń: 1069

Stwórz logo stowarzyszenia "Aglomeracja Beskidzka"

Stowarzyszenie Gmin i Powiatów Subregionu Południowego Województwa Śląskiego Aglomeracja Beskidzka z siedzibą w Bielsku-Białej zaprasza do udziału w konkursie na zaprojektowanie logo stowarzyszenia.

Aglomeracja Beskidzka
Spotkanie stowarzyszenia "Aglomeracja Beskidzka" · fot. UM Bielsko-Biała


Konkurs ma charakter otwarty, adresowany jest do osób zawodowo lub amatorsko zajmujących się działalnością plastyczną ukierunkowaną na działania marketingowe oraz do grafików komputerowych. Prace konkursowe zostaną poddane ocenie komisji konkursowej składającej się z przedstawicieli instytucji kultury z terenu naszego subregionu. Autor zwycięskiego projektu logo otrzyma nagrodę pieniężną.

Projekt wraz z krótkim opisem znaczenia logo, uzupełnioną i podpisaną kartę zgłoszeniową (załącznik nr 2 do Regulaminu konkursu) oraz oświadczenie dotyczące przetwarzania danych (załącznik nr 3 do regulaminu) należy przesłać do 8 lipca 2020 r. (decyduje data wpływu) drogą elektroniczną na adres: biuro@aglomeracjabeskidzka.eu, w tytule e-maila wpisując Konkurs na projekt graficzny logo Stowarzyszenia Aglomeracja Beskidzka.

Stowarzyszenie prosi o przesyłanie zgłoszeń w formie szyfrowanej (hasło do pliku należy przekazać w odrębnej korespondencji e-mail).

Szczegółowe informacje dotyczące konkursu znajdują się tutaj.

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone niezwłocznie po zakończeniu prac komisji konkursowej na stronie rit-subregion-poludniowy.um.bielsko.pl/ (w zakładce Aktualności) oraz na profilu FB stowarzyszenia.

Kontakt z organizatorem konkursu: biuro@aglomeracjabeskidzka.eu

mp / czecho.pl
źródło: Stowarzyszenie "Aglomeracja Beskidzka"

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.