czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 23 czerwca 2020
  • wyświetleń: 1569

Pomagali w czasie epidemii, teraz otrzymali podziękowania

22 czerwca w siedzibie OSP "Czechowice" w Czechowicach-Dziedzicach prezes Grupy Ratownictwa PCK w Czechowicach-Dziedzicach oraz prezes OSP "Czechowice" otrzymali kosmetyki firmy Procter&Gamble w podziękowaniu za pomoc w działaniach związanych z zapobieganiem pandemii koronawirusa w Polsce.

Pomagali w czasie epidemii, teraz otrzymali podziękowania
Pomagali w czasie epidemii, teraz otrzymali podziękowania · fot. PCK Katowice


Kosmetyki przekazali Bogdan Ogrocki - Dyrektor Śląskiego Oddziału Okręgowego Polskiego Czerwonego Krzyża wspólnie z Henrykiem Stokłosą - Wiceprezesem Oddziału Rejonowego PCK w Bielsku-Białej. W ich przekazaniu uczestniczyli członkowie zarządu OSP "Czechowice", członkowie grupy oraz druhowie ochotnicy.

- Wielki szacunek i słowa uznania dla tych wspaniałych ludzi, którzy poświęcają swój prywatny czas na niesienie pomocy osobom poszkodowanym i potrzebującym. Dziękuje im także za to, że są nie tylko ratownikami PCK ale i druhami ochotnikami tej jednostki, a niektórzy z nich honorowymi dawcami krwi przez co potrójnie ratują zdrowie i ludzkie życie - podkreślił dyrektor Bogdan Ogrocki. - Dziękuję również zarządowi OSP "Czechowice" i druhom ochotnikom za udostępnienie pomieszczeń dla grupy i wieloletnią owocną współpracę - dodał.

Tak wielka i wszechstronna pomoc dla instytucji i osób potrzebujących nie byłaby jednak możliwa, gdyby nie wsparcie darczyńców, takich jak: Procter&Gamble, Aviva, Cirle K, E. Wedel, Amazon, którzy przekazali PCK wiele różnych artykułów zarówno sanitarnych, kosmetycznych jak i spożywczych.

Działajmy w myśl zasady #CzechowiceSobiePomagaja

mp / czecho.pl, źródło: Grupa Ratownictwa PCK Czechowice-Dziedzice

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.