czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 23 czerwca 2020
  • wyświetleń: 5947

Przy bielskim PiS utworzono Komitet Poparcia Andrzeja Dudy

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wybory prezydenckie 2020" podaj

W poniedziałek, 22 czerwca w siedzibie Prawa i Sprawiedliwości przy Placu Ratuszowym w Bielsku-Białej przedstawiono Komitet Poparcia Prezydenta Andrzeja Dudy. Spotkanie zorganizowali parlamentarzyści z okręgu 27 w tym ministrowie Stanisław Szwed i Grzegorz Puda, posłowie Grzegorz Gaża, Kazimierz Matuszny oraz I Wicewojewoda Śląski Jan Chrząszcz.

Reklama

Utworzono komitet poparcia Andrzeja Dudy przy bielskim PiS - 22.06.2020 · fot. Biuro Poselskie Grzegorza Pudy


- Przedstawiamy Państwu listę 60 osób, które postanowiły w ten sposób wesprzeć Prezydenta Andrzeja Dudę w walce o kolejną kadencję - powiedział wiceminister Grzegorz Puda zebranym gościom i przedstawicielom mediów. - Nie jest to jednak lista zamknięta. Każdy z Państwa jeśli czuje taką potrzebę może dołączyć swoje poparcie dla najlepszego kandydata w tych wyborach. Listy będą dostępne w biurach poselskich, do których serdecznie Państwa zapraszamy - dodał minister Puda.

W Komitecie Poparcia Prezydenta Andrzeja Dudy znaleźli się osoby związane z gminą Czechowice-Dziedzice, są to: Barbara Adamska, Grzegorz Babij, Antoni Beczała, Czesław Białek, Andrzej Borgieł, Łukasz Dobucki, Radosław Hudziec, Stanisław Kopeć, Krzysztof Kwaśny, Wojciech Leśny, Paweł Pawlik, Stanisław Pięta, Artur Rzepecki, Justyna Rzepecka, Mariusz Sekta oraz Krzysztof Szczypka.

Wybory prezydenckie odbędą się w najbliższą niedzielę 28 czerwca 2020 roku. W tym roku z powodu sytuacji epidemicznej możliwe jest także oddanie głosu poprzez pakiet wyborczy. Obecnie urzędujący Prezydent Andrzej Duda walczy o kolejną, a zarazem ostatnią przewidzianą konstytucją, kadencję na tym stanowisku.

mp / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wybory prezydenckie 2020

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wybory prezydenckie 2020" podaj