czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Wiadomości

  • 24 czerwca 2020
  • wyświetleń: 847

Gdzie utylizować odpady poprodukcyjne w Bielsku-Białej

Materiał partnera:

Odpady poprodukcyjne to jedne z najbardziej problematycznych kwestii w przedsiębiorstwach. Polskie prawo wymaga bowiem, aby były one utylizowane zgodnie z wszelkimi normami i przepisami. Oznacza to więc, że chcąc się ich pozbyć z terenu swojego zakładu, niezbędne jest zatrudnienie firmy zewnętrznej, którą w Bielsku-Białej i okolicach może być firma Bielmet.

Gdzie utylizować odpady poprodukcyjne w Bielsku-Białej


Skup odpadów w różnej postaciFirma Bielmet zajmuje się skupowanie wszelkiego rodzaju odpadów wykonywanych z różnorodnych materiałów i tworzyw sztucznych. Oznacza to, że z powodzeniem można zutylizować w niej takie odpady jak: palety, opakowania po jogurtach, płyty z PS, elementy z tworzywa PVC, a także butelki PET i odpady oraz tworzywa wykorzystywane w branży automotive. Firma ta posiada wszelkiego rodzaju zezwolenia, wymagane przez polskie prawo, dzięki czemu jest w stanie wydać następujące certyfikaty, będące poświadczeniem legalnego zbycia odpadów:

  • karty przekazania odpadów,
  • dokumentacje potwierdzające recykling,
  • dokumentację potwierdzającą wewnątrzwspólnotową dostawę odpadów opakowaniowych w celu poddania ich recyklingowi.


Postaw na Bielmet i nie martw się więcej swoimi odpadamiDecydując się na współpracę z firmą Bielmet, nie trzeba posiadać własnych środków transportu, dedykowanych do przewożenia odpadów na teren siedziby firmy. Bielmet dysponuje bowiem własnymi kontenerami, które na życzenie klientów mogą zostać podstawione w wybranym terminie do załadunku, a następnie odebrane wraz z załadowanymi odpadami. Dzięki czemu rozwiązanie to jest klasycznym przykładem pełnego outsourcingu, który pozwala zniwelować zbędne koszty w przedsiębiorstwie i skupić się na jego podstawowych zadaniach. Koszt każdego transportu wymaga indywidualnej konsultacji, której można dokonać w samej siedzibie firmy, lub dzwoniąc pod numer telefonu podany do kontaktu na stronie firmy Bielmet.

Nie tylko zdawaj, ale i kupuj recyklingowane odpadyFirma Bielmet to jednak nie tylko skup odpadów, ale także sprzedaż tworzyw termoplastycznych w formie przemiału i granulatów, które mogą zostać ponownie wykorzystane w procesach produkcyjnych. W ofercie znajdują się między innymi: przemiały PP/PE w postaci zmiksowanych kolorów, przemiały poprodukcyjne PP pochodzące z branży automotive i nie tylko, a także tworzywa techniczne w wielu wariantach do wyboru. Nowoczesny park maszynowy w którym zachodzi proces recyklingu odpadów oraz ich przemiał, sprawia, że cechują się one wysoką jakością i szerokimi możliwościami zastosowania.

Podsumowując, firma Bielmet prowadzi zarówno skup odpadów poprodukcyjnych, jak i sprzedaż regranulatów i przemiałów. Swoje kompleksowe usługi świadczy ona nie tylko w Bielsku-Białej, ale także na terenie całego kraju.