czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 25 czerwca 2020
  • 27 czerwca 2020
  • wyświetleń: 5418

MOSiR otworzył swoje kąpielisko przy ulicy Legionów

W sobotę czechowicki MOSiR otworzył swoje kąpielisko przy ulicy Legionów. Instytucja uzyskała pozytywną opinię bielskiego Sanepidu w zakresie badanej jakości wody, dostosowania obiektu do wymagań w ramach nowej rzeczywistości sanitarnej oraz szczegółowych zasad korzystania z obiektu i tym samym otrzymał zgodę na otwarcie basenu letniego.

Reklama

Kąpielisko MOSiRu już czynne


Obiekt działa w nowej rzeczywistości, według zasad zgodnych z wytycznymi Ministerstwa Rozwoju i Głównego Inspektoratu Sanitarnego, z którymi zobowiązani są do zapoznania wszyscy chętni. Jednocześnie na terenie obiektu może znajdować się jednocześnie 700 plażowiczów.

- MOSiR dochował wszelkich starań w celu dostosowania obiektu do aktualnych wytycznych i maksymalnego poziomu bezpieczeństwa związanego z utrzymaniem porządku i dezynfekcji na obiekcie. Bardzo prosimy naszych klientów o stosowanie się do obowiązujących nowych zasad, komunikatów kierowanych przez ratowników oraz osób pracujących w sezonie letnim - informuje MOSiR Czechowice-Dziedzice.

Oto najważniejsze zasady obowiązujące na basenie letnim czechowickiego MOSiRu:
  • Na obiekcie jednocześnie może przebywać 700 osób
  • Należy pamiętać o zachowaniu dystansu społecznego 2m
  • Należy zasłaniać usta i nos przy przemieszczaniu się w obiekcie tam gdzie nie ma możliwości zachowania dystansu społecznego, poza miejscem plażowania i kąpieli w wodzie.


Cennik basenu letniego oraz system sprzedaży biletów pozostaje bez zmian. Biletem wstępu będzie opaska z kodem kreskowym, którą należy mieć założoną na terenie obiektu umożliwiająca przejście przez bramkę wejściową oraz wyjściową. W kasach istnieje możliwość dokonania płatności gotówką lub kartą płatniczą. Opaskę należy obowiązkowo nosić w widocznym dla personelu miejscu. Bilet wstępu uprawnia do jednorazowego wejścia na teren kąpieliska na cały dzień w godzinach otwarcia. Honorujemy karty naszych partnerów: Benefit System, OK System, Fit Profit oraz gminną kartę Rodzina 3+.

mp / czecho.pl
źródło: MOSiR Czechowice-Dziedzice

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.