czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 29 czerwca 2020
  • 30 czerwca 2020
  • wyświetleń: 4384

Nocny spektakl na niebie. Jest nagranie z piątkowej burzy

Są niebezpieczne, ale również bardzo zjawiskowe - szczególnie wtedy, kiedy przechodzą nocą. Mowa o burzach. W nocy z piątku na sobotę nad naszą gminą przeszła jedna z nich. W sieci pojawiło się wiele filmików, które pokazują potęgę i malowniczość tego żywiołu.

ReklamaBurza, o której mowa, przeszła nad naszą gminą w nocy z piątku na sobotę. - 26 czerwca 2020 roku na pewno zapisze się jako jeden z najbardziej burzowych incydentów na obszarze Śląska - twierdzi administrator profilu "Czecho Meteo Pogoda" na Facebooku.

Loading...


Jednak kolejna nawałnica przeszła już w kolejną noc. Co ciekawe, jedno z uderzeń pioruna było tak głośne, że obudziło bardzo wielu mieszkańców miasta, szczególnie jego północnej części około godziny 2.00 w nocy. Nagranie błysku i grzmotu pojawiło się na profilu "Czecho Meteo Pogoda" na Facebooku.

Loading...

mp / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.