czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 29 czerwca 2020
  • 30 czerwca 2020
  • wyświetleń: 1741

Szpital Pediatryczny w Bielsku-Białej znów wykonuje badania

Szpital Pediatryczny w Bielsku-Białej wraca do szerokiej gamy badań diagnostycznych i laboratoryjnych wykonywanych na rzecz mieszkańców Podbeskidzia. Oczywiście przerwa w ich wykonywaniu spowodowana była ograniczeniami związanymi z epidemią koronawirusa.

Reklama

szpital pediatryczny
fot. Szpital Pediatryczny w Bielsku-Białej


Od 29 czerwca dziecięcy szpital przy ulicy Sobieskiego w Bielsku-Białej ponownie oferuje badania diagnostyczne (tomografia komputerowa, RTG oraz USG w tym także USG Doppler) oraz badania laboratoryjne. Uwaga: termin badań laboratoryjnych, które są wykonywane od godz. 7.15 do 10.00 (za wyjątkiem pobierania materiału z górnych dróg oddechowych) należy wcześniej ustalić telefonicznie pod numerem 33 828 40 79.

- Zachęcamy mieszkańców Podbeskidzia oraz podbeskidzkie placówki medyczne do korzystania z dobrze wyposażonej bazy diagnostycznej oraz laboratoryjnej Szpitala Pediatrycznego i przypominamy, że z odpłatnych badań może tam korzystać każdy - zarówno dzieci jak i osoby dorosłe - informuje zarząd szpitala.

mp / czecho.pl
źródło: Powiat Bielski

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.