czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 30 czerwca 2020
  • wyświetleń: 9592

Okradł seniorkę. Policja publikuje jego wizerunek

Policjanci z Komisariatu Policji w Czechowicach-Dziedzicach poszukują sprawcy kradzieży. Mężczyzna zabrał pieniądze z mieszkania seniorki. Kradzież miała miejsce w jednym z mieszkań na terenie Czechowic-Dziedzic. Policja publikuje wizerunek sprawcy, licząc na pomoc w ustaleniu jego tożsamości.

Reklama

Okradł seniorkę. Policja publikuje jego wizerunek
Okradł seniorkę. Policja publikuje jego wizerunek · fot. KMP Bielsko-Biała


Poszukiwany przez policjantów mężczyzna przez kilka dni wynajmował jedno z pomieszczeń w mieszkaniu seniorki. Zyskawszy zaufanie, wykorzystując chwilową nieuwagę pokrzywdzonej skradł przechowywaną w mieszkaniu gotówkę. Kradzież miała miejsce w Czechowicach-Dziedzicach w dniu 04/05 czerwca 2020 roku. Policja opublikowała wizerunek sprawcy, licząc na pomoc w ustaleniu jego tożsamości.

Policja prosi wszystkich, którzy mają jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia sprawcy przestępstwa, o kontakt z Komisariatem Policji w Czechowicach-Dziedzicach pod nr tel. 47 857 08 10 lub na numer KMP w Bielsku-Białej 47 857 12 55.

mp / czecho.pl

źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.