czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 30 czerwca 2020
  • 1 lipca 2020
  • wyświetleń: 2179

Ruszył kolejny nabór wniosków w ramach "Tarczy antykryzysowej"

We wtorek, 30 czerwca ruszył kolejny nabór wniosków w ramach tak zwanej "Tarczy antykryzysowej" - informuje Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej.

pup, powiatowy urząd pracy
Rusza kolejny nabór wniosków w ramach "Tarczy antykryzysowej" · fot. UM Bielsko-Biała


Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej informuje, że od 30 czerwca uruchamia kolejne nabory wniosków dotyczących następujących form wsparcia realizowanych w ramach "Tarczy Antykryzysowej 2020":
  • Dofinansowanie części kosztów wynagrodzeń pracowników dla mikroprzedsiębiorców, małych i średnich przedsiębiorców - art. 15zzb
  • Dofinansowanie części kosztów wynagrodzeń pracowników dla organizacji pozarządowych - art. 15zze
  • Dofinansowanie części kosztów wynagrodzeń pracowników oraz składek na ubezpieczenie społeczne dla pracowników kościelnej osoby prawnej - art. 15zze2


Wnioski można składać od dnia ogłoszenia naboru, tj. od wtorku, 30 czerwca 2020 roku.

Wnioski należy składać do Urzędu poprzez udostępniony formularz elektroniczny na platformie praca.gov.pl lub w formie papierowej - wypełniony wniosek można wrzucić do przygotowanej w holu Urzędu skrzynki od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 15.00 (ul. Partyzantów 55, 43-300 Bielsko-Biała) lub za pomocą operatora pocztowego.

Przedmiotowe wnioski dostępne są na stronie internetowej Powiatowego Urzędu Pracy, do pobrania tutaj.

Wnioski niekompletne, nieprawidłowo wypełnione, podpisane przez osoby nieumocowane do reprezentacji firmy lub niezawierające podpisu pozostaną bez rozpatrzenia.

Do wniosków składanych w formie papierowej należy załączyć aktualny wydruk z CEIDG lub KRS potwierdzający formę prawną Wnioskodawcy.

Informacje udzielane są pod numerami telefonów: (33) 496-51-64, (33) 496-51-73 oraz mailowo: tarcza2@pup-bielsko.pl.

mp / czecho.pl
źródło: Powiatowy Urząd Pracy

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.