czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 1 lipca 2020
  • 4 lipca 2020
  • wyświetleń: 1607

Czechowicki MKS również pompuje dla chorej Sandry

Dziesięć pompek dla chorej na SMA Sandry wykonali trenerzy oraz zawodnicy MKS Czechowice-Dziedzice. Do zabawy czechowicka drużyna została nominowana przez miejscowy MOSiR.

Reklama

Loading...


W ramach prowadzonej akcji, MKS Czechowice-Dziedzice nominował do dalszej zabawy między innymi Rekord Czechowice-Dziedzice oraz Justynę Święty-Ersetic.

Ze względu na to, że pieniądze dla Wojtusia Howisa chorego na rdzeniowy zanik mięśni zostały zebrane w pierwszej odsłonie akcji, MKS Czechowice-Dziedzice postanowili podjąć wyzwanie dla malutkiej Sandry cierpiącej na tę samą genetyczną chorobę.

Zadanie jest proste - nominowani muszą wykonać 10 pompek, nagrać film i umieścić go na swojej stronie. Jeśli nominowani nie wykonają zadania, wpłacają 10 złotych, a jeśli wykonają to 5 złotych. Wszystkie środki trafią na konto Sandry. Czas na wykonanie zadania wynosi 48 godzin.

mp / czecho.pl
źródło: MKS Czechowice-Dziedzice

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.