Wiadomości

  • 2 lipca 2020
  • wyświetleń: 7609

Wiceministrowie zachęcali do głosowania na Dudę w II turze

Kampania prezydencka przed drugą turą idzie pełną parą. Tam, gdzie kandydaci nie mogą przybyć osobiście - wspierają ich działacze lokalni i centralni. Dlatego w czwartek Czechowice-Dziedzice odwiedziło dwóch wiceministrów z obecnego rządu.

Wiceministrowie zachęcali do głosowania na Dudę w II turze - 2.07.2020 · fot. Biuro Poselskie Grzegorza Pudy


Wiceministrowie Grzegorz Puda z resortu funduszy i polityki regionalnej oraz Michał Wójcik z ministerstwa sprawiedliwości najpierw zachęcali do głosowania na Andrzeja Dudę przed czechowickim dworcem PKP przy ulicy Kolejowej. Później przeszli na dworzec autobusy oraz plac targowy, gdzie spotkali się z kolejnymi mieszkańcami Czechowic-Dziedzic.

Przypomnijmy, druga tura wyborów prezydenckich odbędzie się w niedzielę, 12 lipca 2020 roku. Zmierzą się w niej obecnie sprawujący urząd prezydenta Andrzej Duda, popierany przez PiS oraz Rafał Trzaskowski, obecny prezydent Warszawy, którego wspiera Platforma Obywatelska.

mp / czecho.pl

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wybory prezydenckie 2020" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wybory prezydenckie 2020

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wybory prezydenckie 2020" podaj