czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 7 lipca 2020
  • wyświetleń: 4916

Trzy zakażenia koronawirusem w poniedziałek i wtorek

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus" podaj

W poniedziałek jedno, a we wtorek dwa nowe zakażenia koronawirusem w gminie Czechowice-Dziedzice potwierdziła Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Bielsku-Białej. Na COVID-19 w naszej gminie choruje obecnie 9 osób.

Reklama

Do tej pory koronawirusem w gminie Czechowice-Dziedzice zakaziło się w sumie 50 osób. Dwie osoby zmarły a 39 ozdrowiało. Obecnie na COVID-19 w naszej gminie choruje 9 osób, z czego trzech czechowiczan jest hospitalizowanych w szpitalach zakaźnych, a sześciu znajduje się w izolacji domowej.

mp / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Koronawirus

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus" podaj