Wiadomości

  • 9 lipca 2020
  • 11 lipca 2020
  • wyświetleń: 13744

Ligoczanin miał zawał mózgu. Potrzeba 250 tys zł na rehabilitację

Krzysztof to 48-letni mieszkaniec Ligoty w gminie Czechowice-Dziedzice, który 17 kwietnia przeszedł zawał mózgu. Do tej pory przebywa on w śpiączce wegetatywnej mimo tego, iż lekarze nie dawali mu większych szans na przeżycie. Trwa zbiórka na jego leczenie - potrzeba 250 tysięcy złotych.

Ligoczanin miał zawał mózgu. Potrzeba 250 tys zł na rehabilitację
Ligoczanin miał zawał mózgu. Potrzeba 250 tys zł na rehabilitację · fot. pomagam.pl


- Krzysztof ma 48 lat. Do 17-go kwietnia 2020 roku był okazem zdrowia, górnikiem, dumnym tatą, mężem i najlepszym wujkiem. Tego dnia Krzysia bolała głowa, poszedł się położyć i niestety do dnia dzisiejszego się nie obudził. Krzysztof przeszedł zawał mózgu i bardzo ciężką operację ratującą mu życie, niestety lekarze nie dawali mu szans na przeżycie i walczy do dziś w śpiączce wegetatywnej - czytamy na stronie zbiórki na portalu crowdfundingowym pomagam.pl

- Żona Krzysia postanowiła zabrać go do domu i się nim opiekować, chce zapewnić mu najlepszą opiekę, rehabilitację na którą zbieramy jak również środki pielęgnacyjne i sprzęty ułatwiające Agnieszce opiekę. Krzysztof ma dwójkę dzieci, którym musi pokazać jak wygląda świat i wiele planów do zrealizowania - informują organizatorzy zbiórki, którzy planują, ze uda im się zebrać potrzebną kwotę 250 tysięcy złotych.

Zbiórka dostępna jest tutaj.

Na Facebooku powstała również specjalna grupa, w której chętne osoby mogą licytować przedmioty lub usługi, z których dochód będzie przeznaczony na rehabilitację mieszkańca Ligoty. Strona dostępna jest tutaj.

mp / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.