czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 12 lipca 2020
  • wyświetleń: 2668

Książka i kolejne koncerty. Pracowite wakacje Piotra Beczały

Trwają wakacje - dla wielu osób czas odpoczynku i urlopów. Jednak dla wybitnego czechowiczanina, Piotra Beczały, obecnie trwający czas kanikuł jest bardzo pracowity. Beczała bierze udział w kolejnych koncertach, poza tym powstała... książka o jego życiu.

Reklama

Piotr Beczała
Piotr Beczała · fot. beczala.com


Obecnie Piotr Beczała występuje podczas wiedeńskiego Festiwalu Filmowego. - Jeśli planujecie tego lata odwiedzić Wiedeń, nie przegapcie Festiwalu Filmowego 2020 - 65 dni muzyki i rozrywki. Program festiwalu obejmuje cztery opery z moim udziałem: Tosca - 8 lipca, Das Land des Lächelns - 12 lipca, Halka - 21 lipca oraz Adriana Lecouvreur - 15 sierpnia - zachęca czechowiczanin na swoim profilu na Facebooku.

Warto zauważyć, że mimo tego, iż na co dzień mieszka w Stanach Zjednoczonych - Piotr Beczała zagłosował w pierwszej turze wyborów prezydenckich. Czechowiczanin oddał swój głos w Obwodowej Komisji Wyborczej nr 17 w Krakowie, razem ze swoją żoną. - Głosujmy! To nasz obywatelski przywilej i patriotyczny obowiązek - podkreśla Beczała.

Piotr Beczała
Piotr Beczała po oddaniu głosu w Krakowie · fot. Piotr Beczała


Co ciekawe, na ukończeniu jest również książka o życiu Piotra Beczały. Pozycja najpierw ukaże się w języku niemieckim. - Zdradziłem autorce więcej, niż zamierzałem, ale może jest coś, o czym chcielibyście szczególnie przeczytać? Dajcie mi znać, jest jeszcze czas, aby coś dodać - mówi tenor.

beczała ksiązka
Piotr Beczała prezentuje artykuł na temat swojej biografii · fot. Piotr Beczała

mp / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.