Wiadomości

  • 12 lipca 2020
  • wyświetleń: 494

Zawody, w których można dorobić w trakcie sylwestrowej nocy

Materiał partnera:


By jedni mogli się bawić, inni muszą pracować. W sylwestrową noc mnóstwo ludzi bawi się w klubach, na imprezach, czy w hotelach. Dlatego powstaje dużo miejsc pracy i możliwości, by dorobić. Kto może z nich skorzystać? Kto w trakcie sylwestrowej nocy ma szansę na to, by podreperować rodzinny budżet?


Zawody, w których można dorobić w trakcie sylwestrowej nocy


Miejsca pracy, które powstają w okresie sylwestraPracuj.pl - portal, gdzie zamieszczone są [url= oferty pracy może być bardzo przydatny, gdy chcemy dorobić w sylwestra. Nie są w nim zamieszczone wyłącznie oferty pracy dla specjalistów, na pełen etat i na umowę o pracę. Na Pracuj.pl można również bardzo łatwo wyszukać pracę dorywczą, na przykład w sylwestrową noc. Praca na wielu stanowiskach jest potrzebna w trakcie przygotowań do sylwestrowej nocy i w trakcie samego sylwestra.

1. Kelner/kelnerka. Stawki za pracę w trakcie nocy sylwestrowej wzrastają z około piętnastu złotych za godzinę pracy do około dwudziestu, nawet trzydziestu złotych.


2. DJ. Osoba tworząca muzykę w trakcie imprezy sylwestrowej to jeden z lepiej płatnych zawodów w tym okresie. Dobry DJ zarabia nawet kilka tysięcy złotych za jedną noc w zależności od wielkości imprezy.

3. Taksówkarz. W trakcie nocy sylwestrowej ruch jest wzmożony. W takiej sytuacji taksówkarze mają pełne ręce pracy i naprawdę duże stawki godzinowe. W dodatku mogą liczyć na wysokie napiwki.

4. Barman. Każdy barman z doświadczeniem, który chce dorobić w sylwestra, znajdzie pracę. Barman za swoją pracę w trakcie nocy sylwestrowej może otrzymać wynagrodzenie od 30, do nawet 40 złotych za godzinę. Plus oczywiście godziwe napiwki, których goście w trakcie nocy sylwestrowej nigdy nie żałują.

5. Sprzedawca fajerwerków. Większość ludzi mimo głośnych haseł dotyczących ochrony środowiska naturalnego wciąż kupuje fajerwerki w okresie sylwestra. Właśnie dlatego sprzedawcy tych głośnych zabawek mają pełne ręce roboty, a zarobić mogą od 15 złotych za godzinę pracy wzwyż.


6. Opiekun do dzieci i osób starszych. Jeśli zwyczajna stawka za sprawowanie opieki wynosi paręnaście złotych za godzinę pracy, to można liczyć, że w trakcie nocy sylwestrowej, będzie to stawka przynajmniej dwukrotnie większa.

Jak widać, w wielu zawodach można dorobić w trakcie nocy sylwestrowej. Każdy sam musi zdecydować, czy tego dnia woli się bawić, czy potrzebuje podreperować swój budżet. Ważne, by każdy miał wybór. Kto chce, powinien pracować, a kto marzy o szampańskiej zabawie, powinien bawić się na całego.