czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 13 lipca 2020
  • 25 lipca 2020
  • wyświetleń: 3324

Plebiscyt telewizji Planete Plus: Głosujemy na Czechowice-Dziedzice!

"Polska z góry" to dokumentalna seria telewizji Planete Plus, w której można zobaczyć Polskę z lotu ptaka i dowiedzieć się wielu informacji o historii miast oraz na temat walorów turystycznych i przyrodniczych naszego kraju. Właśnie ruszył plebiscyt "Twoje miasto z góry". Czechowice-Dziedzice mają szansę, by zostać zaprezentowane w specjalnym odcinku programu.

Reklama

Biorąc udział w plebiscycie, głosujemy na zakątki Polski, które staną się tematem kolejnych odcinków serii. Zwycięskie miejsce zostanie sfilmowane z zapierającej dech w piersiach lotniczej perspektywy i pokazane w specjalnym odcinku programu "Polska z góry".

Głosy można oddawać w terminie od 9 lipca do 30 lipca. Każdy może oddać jeden głos dziennie na jedną miejscowość. Głosy oddane na każde z miejsc zostaną przeliczone proporcjonalnie do liczby mieszkańców, dlatego w plebiscycie nawet najmniejsza miejscowość ma szansę zwyciężyć.

Aby zagłosować na Czechowice-Dziedzice, kliknij tutaj.

ar / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.