czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 13 lipca 2020
  • 15 lipca 2020
  • wyświetleń: 2137

Spotkają się w sprawie nasadzeń zastępczych przy ul. Prusa

Za nami:

W środę 15 lipca o godzinie 12.00, w sali 305 Urzędu Miejskiego w Czechowicach-Dziedzicach odbędzie się spotkanie w sprawie petycji dotyczącej zwiększenia liczby nasadzeń zastępczych i zachowania terenów zielonych w ramach przebudowy i modernizacji ulicy Prusa oraz budowy ronda na skrzyżowaniu ulic Prusa i Barlickiego w Czechowicach-Dziedzicach.

Reklama

Petycja do Starosty Bielskiego oraz Burmistrza Czechowic-Dziedzic została złożona przez mieszkańców gminy w czerwcu br.. Autorzy petycji domagają się w niej rezygnacji z likwidacji pasa zieleni, oddzielającego chodnik od jezdni oraz dokonania większej liczby nasadzeń zastępczych w związku z wycinką drzew, konieczną ze względu na budowę ronda i przebudowę ulicy Prusa wraz z infrastrukturą podziemną.

Inwestorem zadania jest Zarząd Dróg Powiatowych w Bielsku-Białej, a jego realizacja współfinansowana jest przez Powiat Bielski oraz Gminę Czechowice-Dziedzice. Z zainteresowanymi tym tematem osobami spotkają się m. in. Starosta Bielski Andrzej Płonka oraz Burmistrz Czechowic-Dziedzic Marian Błachut.

Ze względu na stan epidemii oraz związane z koronawirusem rygory sanitarne ilość osób biorących udział w spotkaniu w sali sesyjnej Urzędu Miejskiego w Czechowicach-Dziedzicach będzie ograniczona.

Chętnych do udziału w spotkaniu prosimy o mailowe (wp@um.czechowice-dziedzice.pl) bądź telefoniczne (32 214 71 89, 32 214 71 46) zgłaszanie chęci przybycia. Zgłoszenia uczestników spotkania będą przyjmowane do wtorku 14 lipca, do godziny 14.00. Decydować będzie kolejność zgłoszeń.

ar / czecho.pl

źródło: Urząd Miejski w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.