Wiadomości

  • 13 lipca 2020
  • 14 lipca 2020
  • wyświetleń: 7910

[WIDEO, FOTO] Wypadek na DK-1. Ranna pasażerka motocykla

W poniedziałek, 13 lipca około godziny 15:40 na skrzyżowaniu DK-1 z ulicami Brzozową i Główną w Goczałkowicach-Zdroju samochód osobowy zderzył się z motocyklem. Ucierpiała pasażerka jednośladu. Wstępna diagnoza wskazała u niej złamanie kręgosłupa.Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierowca samochodu osobowego jechał od strony Bielska-Białej i na skrzyżowaniu, ze skrajnego pasa ruchu, skręcał w ulicę Główną. Manewr przebiegał bardzo powoli, ponieważ jadący przed nim kierowca busa wykonywał manewr zawracania. Niestety, w tym samym czasie, od strony Pszczyny, prawym pasem jechał motocyklista. Na skrzyżowaniu doszło do zderzenia jednośladu z osobówką. Mundurowi będą teraz ustalać, jaki był dokładny przebieg tego zdarzenia.

Wypadek w Goczałkowicach-Zdroju - 13.07.2020 · fot. nadesłane przez czytelnika


Na chwilę obecną, wskazane dane należy traktować jedynie jako wstępne ustalenia. W trakcie prowadzonego postępowania zostaną one potwierdzone lub też częściowo wykluczone. Aktualnie wiadomo, że poważnie ucierpiała 40-letnia pasażerka dwukołowego Hyosunga. 35-letni kierowca motocykla doznał urazu ręki. Był trzeźwy w chwili zdarzenia, podobnie jak kierowca drugiego pojazdu biorącego udział w wypadku. 74-letni kierowca Toyoty Yaris podróżował z trójką pasażerów. Nikt nie wymagał hospitalizacji.

W podobnym czasie, bo około godziny 15:45, na skrzyżowaniu Słonecznej z Piękną w Pszczynie, także doszło do zdarzenia drogowego z udziałem jednośladu. W tym przypadku skończyło się tylko na siniakach.

Loading...

BM, sid / czecho.pl

źródło: KPP Pszczyna

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.