Wiadomości

  • 16 lipca 2020
  • 19 lipca 2020
  • wyświetleń: 2483

Od 15 lipca na wydarzenia kulturalne jeździmy pociągami za pół ceny

Rusza specjalna oferta Kolei Śląskich "Pociąg do Kultury". To zadanie realizowane w ramach Budżetu Obywatelskiego Województwa Śląskiego, dzięki któremu każda zainteresowana osoba może otrzymać bezpłatny bilet powrotny z wydarzenia kulturalnego. Akcja trwa od 15 lipca do końca roku. Jakie warunki trzeba spełnić?

Wystarczy posiadać bilet na wydarzenie organizowane przez jedną z jednostek wymienionych poniżej w wersji elektronicznej lub papierowej oraz bilet na przejazd do miejscowości, w której wydarzenie jest organizowane. Na ich podstawie w kasach biletowych Kolei Śląskich lub w pociągu zostanie wydany bezpłatny bilet powrotny.

Relacja "z powrotem" musi odpowiadać relacji "tam". Co ważne, bezpłatne przejazdy pociągami muszą być relacjami niewybiegającymi poza obszar województwa śląskiego. Nie otrzymamy bezpłatnego biletu powrotnego np. z Zakopanego.

Oferta obowiązuje od 15 lipca do 31 grudnia lub do wyczerpania puli środków.

Pełna lista instytucji kultury w regionie, do których dojedziemy śląskimi pociągami znajdziemy na stronie przewoźnika. Wśród nich są muzea, ośrodki kultury, teatry, kina, filharmonie oraz galerie.

https://www.kolejeslaskie.com/obsluga-podroznych/oferty/pociag-do-kultury/

ar / czecho.pl

źródło: Koleje Śląskie

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.