Wiadomości

  • 20 lipca 2020
  • wyświetleń: 7360

W weekend aż 9 przypadków zakażenia koronawirusem w gminie

W miniony weekend bielska Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna wykazała aż dziewięć przypadków zakażenia koronawirusem w gminie Czechowice-Dziedzice. Podsumowujemy raporty Sanepidu z minionego tygodnia.

koronawirus, krew, próbka
fot. pixabay.com


14 lipca w gminie Czechowice-Dziedzice odnotowano jedno zakażenia koronawirusem. Dwa dni później kolejne dwa przypadki, a w miniony piątek trzy zachorowania na COVID-19.

W sobotę, 18 lipca w gminie Czechowice-Dziedzice odnotowano osiem przypadków zakażenia koronawirusem - był to największy dobowy wzrost zachorowań na COVID-19 w naszej gminie od początku trwania epidemii. W niedzielę wykazano jedno zakażenia koronawirusem. Czterech mieszkańców naszej gminy jest hospitalizowanych w szpitalach zakaźnych. Do tej pory na SARS-CoV-2 zachorowało 70 czechowiczan.

Kolejnych dwóch mieszkańców naszej gminy wygrało walkę z COVID-19 - ozdrowieńców mamy już 45. W kwarantannie przebywa obecnie 83 czechowiczan, a 102 jest w izolacji domowej.

mp / czecho.pl

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Koronawirus

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus" podaj